Jump to content
Jindar007

Geforce RTX 2060 super founders edition vs partnerské modely

Recommended Posts

Ahoj, chci se zeptat, chci si pořídit Geforce 2060 super ale nevím jestli mám jít do founders edici nebo partnerských modelů? Prosím případně u partnerských modelů doporučení : značka atd.

Děkuji Jindřich

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

No hele ta karta za 1. Tolik netopí a za 2. NVIDIA udělala fakt dobrý základní chladič, který je lepší než nižší partnerské modely s řekl bych, že těžko seženeš kartu s lepším m ve a stejnými rozměry. Zejména v tomto u mě FE vyhrává. Nikdo jiný taky nemá tak hezký design a to dokonce bez RGB. Mám tady třeba i 3 větrákový Asus a to mi přijde pro tuto kartu úplně zbytečné. Nárůst výkonu tam sice je, ale nejde o nic, čeho by se nedalo dosáhnout tuněním FE modelu. FE model je tedy za mně nejlepší volba, ale pokud by se ti nedařil sehnat, tak slušnější 2 větrákový model jako Gigabyte Windforce nebo Asus Strix, atd. nejsou špatná volba. 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 4. 7. 2020 at 17:32, milanfon napsal(a):

No hele ta karta za 1. Tolik netopí a za 2. NVIDIA udělala fakt dobrý základní chladič, který je lepší než nižší partnerské modely s řekl bych, že těžko seženeš kartu s lepším m ve a stejnými rozměry. Zejména v tomto u mě FE vyhrává. Nikdo jiný taky nemá tak hezký design a to dokonce bez RGB. Mám tady třeba i 3 větrákový Asus a to mi přijde pro tuto kartu úplně zbytečné. Nárůst výkonu tam sice je, ale nejde o nic, čeho by se nedalo dosáhnout tuněním FE modelu. FE model je tedy za mně nejlepší volba, ale pokud by se ti nedařil sehnat, tak slušnější 2 větrákový model jako Gigabyte Windforce nebo Asus Strix, atd. nejsou špatná volba. 

Chci se zeptat. Slyšel jsem z různých zdrojů že u gigabyte windforce jsou prej uvolněná ložiska větráčku a že ty větráčky pak drnčí. Mohl by mi to někdo objasnit jestli je to fake nebo Real?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 hodinami, Jindar007 napsal(a):

Chci se zeptat. Slyšel jsem z různých zdrojů že u gigabyte windforce jsou prej uvolněná ložiska větráčku a že ty větráčky pak drnčí. Mohl by mi to někdo objasnit jestli je to fake nebo Real?

Hele s tímto jsem se tedy nikdy nesetkal. Windforce modely sice vždycky nejsou ty nejkvalitnější, ale zrovna větráky jsou něco, co má Gigabyte fakt promakané a divil bych se, kdyby tam něco takového bylo. Vždy se jednalo o tiché grafiky. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 54 minutami, milanfon napsal(a):

Hele s tímto jsem se tedy nikdy nesetkal. Windforce modely sice vždycky nejsou ty nejkvalitnější, ale zrovna větráky jsou něco, co má Gigabyte fakt promakané a divil bych se, kdyby tam něco takového bylo. Vždy se jednalo o tiché grafiky. 

Děkuji za informaci. Tím pádem mám rozhodnuto a jdu si koupit teda 2060 super od Gigabytu. Ještě jednou díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, milanfon napsal(a):

No a co je lepší Msi GeForce rtx 2060 super gaming X nebo gigabyte GeForce rtx 2060 super windforce oc?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 6. 7. 2020 at 11:03, Jindar007 napsal(a):

No a co je lepší Msi GeForce rtx 2060 super gaming X nebo gigabyte GeForce rtx 2060 super windforce oc?

Jestli ti nejde o cenu, tak MSI, ale řekl bych, že Gigabyte ti bude naprosto stačit a ještě ušetříš. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...