Jump to content

Recommended Posts

Zdravím Vás, mám takový dotaz, asi před rokem jsem sem psal, že můj notebook Asus ROG g752vm (I7 6700hq, 1060 6GB, 32GB RAM) má problém s GTA Online(pořád kolem 40 fps s nastavením na střední detaily), ale klasické GTA 5 s tím samým nastavením rozjede třeba na 80 fps s vypnutou synchronizací, problém jsem nevyřešil.

Poté jsem si koupil ale Dell optiplex 7010 s i5 3470, 10 GB RAM a rx 570 4GB, zůstal jsem v údivu z toho, že mám zase ten samý problém, klasická kampaň jede krásně 70-80 a místy i víc FPS na střední detaily, přepnu-li se ale do Online, najednou mám 40-50 FPS. Ten AMD šílený program ukazuje, že grafika má v zátěži strašné skoky v zatíženosti, znamenaje chvíli 60% potom sekundu 100% potom zase méně, což by se nedalo divit, ovšem procesor jede na 80% až 90%, takže nebrzdí. Bios je aktualizovaný, ovladače grafiky též. Všechny ostatní hry jak na Asus, tak i na Dell jezdí normálně, jako na ostatních pc výkonově srovnatelných. Chtěl bych se vás zeptat, v čem by mohl být problém, protože já už nevím, to je to GTA Online o tolik náročnější ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...