Jump to content

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit s výběrem grafické karty do 5 tisíc furt nacházím nové, a nevím jaká je nejlepší ke hraní nejvíce mě láka rx 590, rx 5500 xt a 1650 super,

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 59 minutami, Vojta Novak napsal(a):

Potřeboval bych poradit s výběrem grafické karty do 5 tisíc furt nacházím nové, a nevím jaká je nejlepší ke hraní nejvíce mě láka rx 590, rx 5500 xt a 1650 super,

Dobré by bolo napísať aj zvyšok zostavy ak nejakú máš,alebo plánuješ.Monitor máš aký?

RX 590 sa za svoju cenu nevyplatí.

Editoval(a) Róbert Dilik
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 45 minutami, Vojta Novak napsal(a):

Mám amd ryzen 5 1600, 8gb ram, monitory mám acer pracovní porty na monitory neřeším kupuju redukce kdyžtak

Dúfam,že monitor máš FHD,lebo si nenapísal a má freesync?Ide to z teba ako z chlpatej deky :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Vojta Novak napsal(a):

Mám amd ryzen 5 1600, 8gb ram, monitory mám acer pracovní porty na monitory neřeším kupuju redukce kdyžtak

K tvojej zostave a monitoru by som zobral RX 570 8GB,alebo RX 580 8 GB a dokúpil 8GB RAM aby bolo celkovo 16 GB.Dobré by bolo napísať ešte aj typ zdroja.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ještě bych se zeptal je to asi blbost ale mám chladič na procesoru který mi blokuje jeden slot na ramku je možný ten větrák dát na druhou stranu nebo to pak větrá do špatnýho směru

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 14 minutami, Vojta Novak napsal(a):

Zdroj mám corsair vs 450 ale za chvilku tam dám corsair vs 650

Ten Corsair VS 650 nič moc.Za tú cenu sa dá kúpiť lepší.Už ho máš kúpený?Zas z teba treba všetko ťahať ako z chlpatej deky.

Před 14 minutami, Vojta Novak napsal(a):

Ještě bych se zeptal je to asi blbost ale mám chladič na procesoru který mi blokuje jeden slot na ramku je možný ten větrák dát na druhou stranu nebo to pak větrá do špatnýho směru

Čo to je za chladič???Zas z teba treba všetko ťahať ako z chlpatej deky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 minutami, Vojta Novak napsal(a):

Zdroj jsem dostal zdarma, chladič: silentiumpc Fera 3 HE1224 V2

Ak si ho dostal zdarma tak ho tam dáš.Chladič Feru 3 mám aj ja a žiadny slot na RAM mi vetrák neblokuje.Čo máš za dosku?

IMG_20200606_122210.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 minutami, Vojta Novak napsal(a):

Aorus b450 elite

Neviem ako máš osadený chladič CPU,ale mne neblokuje žiadny slot pre RAM (viď foto) a ani tebe by nemalo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Vojta Novak napsal(a):

Neviem kto ti tam ten chladič dával,ale zdá sa mi,že je skrižovaný(máš ho fakt divne).

Písal si,že RAM máš 8 GB,ale nenapísal si zas,že 2x4 GB kit.Ak by si dokúpil ďalších 8 GB(alebo 2x4 GB) može byť problém.Preto doporučujem kúpiť kit 2x8 GB.

Teraz si kúp grafiku XFX RS Radeon RX 570 8GB TripleX Edition a potom dokúpiš RAM Patriot Viper 4 Blackout Series 16GB KIT DDR4 3200MHz CL16

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Vojta Novak napsal(a):

Ok, takže si mám koupit nový ramky a tyhle prodat

Áno,nič iné ti nezostáva bohužiaľ.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Róbert Dilik napsal(a):

Neviem kto ti tam ten chladič dával,ale zdá sa mi,že je skrižovaný(máš ho fakt divne).

Ta Gigabyte deska je nepatrně užší, než MSI (jde to vidět, když si porovnáš, kde jsou na těch deskách otvory pro uchycení)

Před 55 minutami, Róbert Dilik napsal(a):

Áno,nič iné ti nezostáva bohužiaľ.

Může ještě přehodit ventilátor chladiče na druhou stanu, aby ventilátor nasával vzduch přes žebrování chladiče.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Vojta Novak napsal(a):

RAM máš osadené v správnych slotoch tak ventilátor nech blokuje jeden slot,ničomu to nevadí.A keď kúpiš nový kit 2x8 GB zase ich dáš do tých istých pozícií.Nemusíš zbytočne riešiť to čo netreba.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pardon že se furt ptám ale potřebuju ještě jednu radu mám jenom hdd kvůli nedostatku peněz a chci si dokoupit ssd a dát na to systém jak to provedu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Vojta Novak napsal(a):

Pardon že se furt ptám ale potřebuju ještě jednu radu mám jenom hdd kvůli nedostatku peněz a chci si dokoupit ssd a dát na to systém jak to provedu

HDD odpojíš,zapojíš SSD,nainštaluješ windows a potom zapojíš znova HDD.Ale na tvojom mieste by som to dal spraviť niekomu kto sa do toho vyzná a vie čo robí - nič v zlom.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chápu a to se mi pak jako odstraní z toho hdd a přesune se to na ssd nebo jak jestli mě chápete že se mi to nechce dávat tady u mě ve městě do obchodu kde chtěli 1000kč za to že dají počítač do továrního nastavení

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Vojta Novak napsal(a):

Chápu a to se mi pak jako odstraní z toho hdd a přesune se to na ssd nebo jak jestli mě chápete že se mi to nechce dávat tady u mě ve městě do obchodu kde chtěli 1000kč za to že dají počítač do továrního nastavení

Litr? Praha? :D

Ne, na SSD budeš mít nový čistý systém a budeš si to muset všechno přetahat a znovu nainstalovat na SSD.

Existují i nějaké programy, které ti přetáhnou systémové složky na nový disk bez instalace nového OS, ale myslím si, že to pak časem může dělat problémy, takže čistá instalace je vždy lepší.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...