Jump to content
Jan Chaloupka

Problém s SSD

Recommended Posts

Dobrý den,

dnes jsem ve svém notebooku Lenovo yoga 500-ISK vyměnil SSHD za SSD. Mám problém, že po nainstalování aktualizací a následném restartu se disk vždy začne opravovat, opraví se, načte se, ale aktualizace se smaže a takhle pořád dokola. Dále jsem začal mít problém s klávesnicí a touchpadem, v biosu klávesnice funguje, ale ve windows ne. Vůbec tomu nerozumím, klávesnice nefunguje ani přídavná. SSD jsem koupil ve stejné 500GB velikosti jako původní disk.

Předem moc děkuji za pomoc a přeji hezký den.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Tak problém se vyřešil, když jsem zkusil nainstalovat aktualizace počtvrté a odinstaloval ovladače klávesnice a touchpadu a nainstaloval jiné z oficiálních Lenovo stránek.

Vskutku zajímavé. :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 33 minutami, Jan Chaloupka napsal(a):

Tak problém se vyřešil, když jsem zkusil nainstalovat aktualizace počtvrté a odinstaloval ovladače klávesnice a touchpadu a nainstaloval jiné z oficiálních Lenovo stránek.

Vskutku zajímavé. :)

Vskutku zaujímavé - veď ovládače sa majú inštalovať z oficiálnych stránok a nie pofidérnych. 

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, Róbert Dilik napsal(a):

Vskutku zaujímavé - veď ovládače sa majú inštalovať z oficiálnych stránok a nie pofidérnych. 

Já jsem tím myslel, že jsem odinstaloval ovladače, co se tam nainstalovaly z windows update.

Editoval(a) Jan Chaloupka

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď