Jump to content

Recommended Posts

Před 10 minutami, Koment. cz napsal(a):

jakou značku gr čipu do pc

osobne som spokojny s AMD grafikami RX570 580 5700XT. davam do AMD zostav k ryzenom , raz za čas ma rozveseli nejaka drobnosť , ale nič vážne, 99% je to záležitosť softveru tretích strán, nie AMD ovládačov. mám vytipované nejaké konfigurácie kde sa spolieham že by to malo ísť bez problémov a doteraz som nemal problém.

• Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

No za mě každá karta má výhody nevýhody... pokud na hraní a máš nižší budget tak jedině AMD nějakou XT verzi ale pokud chceš dát za kartu okolo 12 -15k nebo nebude ti to vadit tak spíš si pořiď rtx2070 super nebo i vyšší a taky záleží co je tvá zbývající konfigurace jestli to má smysl tam dávat výkonnou kartu za 10-15k když se tam budeš dívat na YT sjíždět FB a zahraješ si solitare nebo podíváš na film/seroš .... chceš dobrou radu řekni k čemu ji hodláš využít pak je možné dobře radit ...... stejně jako v prodejně aute borec ti bude nabízet super sport za 2M a ty hledáš pracovní dodávku  za 500k .... bez informací ti nikdo nemůže poradit .... nikdo ti nedá cestu když neřekneš kam chceš dorazit...... Doufám že si to pochopil.....a neber to zle jen tohle píšu pokaždé a tahám z lidí informace po jednom příspěvku.... Takže tvůj momentální PC nebo komponenty které k tomu máš [neboj se zařadit uplně vše zdroj disky case chlazení CPU i momentální GPU a klidně monitor]... Dál chceš na tom hrát hry nebo dělat grafiku nebo co na tom hodláš dělat a jaký budget máš [kolik jsi ochoten investovat za co] a toť asi vše.... dobrou radu dostaneš jen pokud bude mít dotyčný dost informací na to aby ta rada byla správná

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 31 minutami, Martin Giera napsal(a):

ak si nechceš priplatiť za Sapphire nitro tak potom môžem odporučiť Taichi X , rozdiel 800czk, pripadne v inom obchode lepšia cena môže byť.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo zapoměl jsem pokud to nehodláš kupovat teď ale třeba teprave do půl roku srpen září by teoreticky mohli vyjí Nvidie RTX 3000 řada tak můžeme počkat a uvidíme co z toho bude prý budou mít vylepšené paměti GDDR6X nějaké special ale moc se o tom neví .... a taky jaká bude cena jestly budou na otvíračce zase ceny nejnižších okoli 10 -11k tak nvm jestli se to vyplatí [jde o to že je příliš markantní rozdíl výkonosti mezi 2060 a 2070 ... verze super to už trochu napravují ale 2060 pro RTX hraní je nedostatečná a na 4K to jede tak tak ] a monitor se ptám jestli už máš 4K nebo UHD monitor nebo zatím jen FHD [pokud si nebudeš kupovat nový brzy] tak proto a jestli budeš mít vůbec zájem o 4K hraní a a také jaký typ her hraješ taky se dost pak může lišit výběr pokud hraješ FPS hry CS,PUBG,Warzone, atd tak potřebuješ relativně dobrou kvůli FPS 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Už jsem dost překročil cenový limit,takže nemůžu mít už dražší kartu než ten asrock co jsem tam dával,takže potřebuji radu jestli je dobrá tato asrock kterou jsem tu dával už  popřípadě doporučit jinou v stejné nebo nižší cenové relaci(těch 11 200 max).

https://www.alza.cz/asrock-radeon-rx-5700-xt-phantom-gaming-d-8g-oc-d5776457.htm?o=2#discussionPosts

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1 hour ago, Martin Giera napsal(a):

Už jsem dost překročil cenový limit,takže nemůžu mít už dražší kartu než ten asrock co jsem tam dával,takže potřebuji radu jestli je dobrá tato asrock kterou jsem tu dával už  popřípadě doporučit jinou v stejné nebo nižší cenové relaci(těch 11 200 max).

https://www.alza.cz/asrock-radeon-rx-5700-xt-phantom-gaming-d-8g-oc-d5776457.htm?o=2#discussionPosts

Si to moc nečetl že co jsem psal ..... ono fakt ti nemůžu říct jestli ta karta bude vůbec vhodná pro to co na ni chceš dělat a jestli to do čeho to zapojíš budeš vůbec moc využít její potencionál nebo bude spíše nedostačující ... 

Napiš svou stávající sestavu včetně monitoru

a pokud budeš něco brzy kupovat a víš to tak to taky napiš..... pak se můžeme bavit ..... ano karta je vhodná  ale jestli pro tebe to nevíme ... téměř každý kus hardwaru je "vhodný" ale ne všechno pasuje dohromady [výkonnostně].

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 26 minutami, SuG4Ru Durgeston napsal(a):

Si to moc nečetl že co jsem psal ..... ono fakt ti nemůžu říct jestli ta karta bude vůbec vhodná pro to co na ni chceš dělat a jestli to do čeho to zapojíš budeš vůbec moc využít její potencionál nebo bude spíše nedostačující ... 

Napiš svou stávající sestavu včetně monitoru

a pokud budeš něco brzy kupovat a víš to tak to taky napiš..... pak se můžeme bavit ..... ano karta je vhodná  ale jestli pro tebe to nevíme ... téměř každý kus hardwaru je "vhodný" ale ne všechno pasuje dohromady [výkonnostně].

Budu kupovat nový pc, protože můj už nedostačuje...mám nějakou představu...

Použití:Hraní min.4 hodiny denně ,střih videa,úprava fotek

https://www.czc.cz/di2mphoeoqj1o93gf86pgv4lnc/seznam 

GF

https://www.alza.cz/asrock-radeon-rx-5700-xt-phantom-gaming-d-8g-oc-d5776457.htm

Editoval(a) Martin Giera

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrá tohle sedí dohromady vcelku hezky.

Pokud budeš stříhat videa z her [budeš si je natáčet] , byla by lepší Nvidia karta [má funkci shadowplay].
Doporučil bych tohle za mě je to o  + 200kč czc   za 10 500 alza a na ts bohemce byla dražší o dost tak jsem ji sem ani nedával... podle mě by se za 10 500 RTX 2060 super vyplatila a verze od gigabyte mě zatím nezklamaly .....  podívej se sám ... podle mě by se to vyplatilo možná bych počkal na nazár ještě někoho jiného ale zatím ode mě dobré ... jemn pokud tu grafiku budeš dávat ted do starého pc at má zdroj dostatek živin pro ní a taky napájecích kabelů

Potom co budeš dokupovat taky sem postni ať to kluci zlatý doladí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo a pokud se rozhodneš koupit si amd kartu tak použij jejich progrma na odinstalaci starých ovladačů atd .... občas se stává že se to jinak pěkně podělá a strašně jí pak padají ovladače .... mám momentálně RX 570  a právě to se mi dělo. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 minutami, SuG4Ru Durgeston napsal(a):

Jo a pokud se rozhodneš koupit si amd kartu tak použij jejich progrma na odinstalaci starých ovladačů atd .... občas se stává že se to jinak pěkně podělá a strašně jí pak padají ovladače .... mám momentálně RX 570  a právě to se mi dělo. 

Počítač budu kupovat nový jako celek,svůj starý jsem sehnal na bazoši za pár korun a dodal svojí starou GK.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ok ... založ nové téma ... jako Zhodnocení PC soustavy hod tam ty věci .... včetně ty GK atd at ti to zhodnotí a co by jsi měl vyměnit řekl bych že nanejvýš do úterka budeš mít dost infa o tom co koupit atd ..... PC sestava .. hodnocení  . něco takového tam napiš .... PS dej tam všechny věci a k čemu to chceš používat atd.  oni ti řeknou co je lepší nebo ne  a pošlou to co podle nich by bylo vhodnější lepší ... je to na tobě...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 20 minutami, SuG4Ru Durgeston napsal(a):

Ještě seznam, který jsem posílal tak by měl aktualizovat tak se na něj můžeš jestě mrknout takhle by mi to asi vyhovovalo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 19 minutami, Martin Giera napsal(a):

Ještě seznam, který jsem posílal tak by měl aktualizovat tak se na něj můžeš jestě mrknout takhle by mi to asi vyhovovalo.

Jak jsem říkal udělej nové téma a tam ti to zhodnotí ... podle mě si vezmou do parády chladič, zdroj a možná bednu ... hlavně napiš že ty cena co tam je je fakt maximum a ne že ti to pak vyjde o 2 až 3 k dráž .... budou komentovat asi malé ssd apod ... no uvidíš sám 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 hodinami, Martin Giera napsal(a):

ušetri na doske, daj tam

MSI B450 TOMAHAWK MAX - AMD B450

a hned máš rezervu na spominanu asrock 5700xt taichi X . aj na skrini by som vedel ušetriť ale to je vec vkusu , zvyknem dávať 50-60€ skrine, a gamemax CZC nema takže tam by som odporučil gamemax T802 za 66,90€ z alzy. a ešte sa ti aj zvýši alebo ušetríš.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Division2 Ubisoft napsal(a):

ušetri na doske, daj tam

MSI B450 TOMAHAWK MAX - AMD B450

a hned máš rezervu na spominanu asrock 5700xt taichi X . aj na skrini by som vedel ušetriť ale to je vec vkusu , zvyknem dávať 50-60€ skrine, a gamemax CZC nema takže tam by som odporučil gamemax T802 za 66,90€ z alzy. a ešte sa ti aj zvýši alebo ušetríš.

A neznáš nějakou dobrou wifi kartu,protože ethernet by byl nevkusné řešení.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Martin Giera napsal(a):

A neznáš nějakou dobrou wifi kartu,protože ethernet by byl nevkusné řešení.

wifi nejaku s dobrou antenou , urcite nie 5ghz wifi kartu alebo usb bez anteny ,

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Division2 Ubisoft napsal(a):

wifi nejaku s dobrou antenou , urcite nie 5ghz wifi kartu alebo usb bez anteny ,

Neznáš nějaký přesný model?

Nebo koupit router propojit to s primárním routrem?

Editoval(a) Martin Giera

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď