Jump to content
Petr Surovec

Flash biosu na stare deskce

Recommended Posts

Zdar lidi mám takový problém. Dostal se mi do rukou starší pc se základní deskou gigabyte ga-945p-s3 a procesorem pentium 4. Přemýšlej jsem že bych na to nahrál nějaké starší hry a dal to děckám na hraní. Snažil jsem se flashnout bios abych mohl místo pentium 4 použít pentium core 2 duo. Za boha se mi to nedaří. Stáhnul jsem bios ze stránek gigabyte na flasku a dal do usb portu( zkoušel jsem úplně všechny) ta deska to prostě nevidí ten soubor zkoušel jsem to i vypálit na cd a bez výsledku. Když vyvolám menu na flash biosu nic se tam neukazuje. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 12 minutami, Petr Surovec napsal(a):

Zdar lidi mám takový problém. Dostal se mi do rukou starší pc se základní deskou gigabyte ga-945p-s3 a procesorem pentium 4. Přemýšlej jsem že bych na to nahrál nějaké starší hry a dal to děckám na hraní. Snažil jsem se flashnout bios abych mohl místo pentium 4 použít pentium core 2 duo. Za boha se mi to nedaří. Stáhnul jsem bios ze stránek gigabyte na flasku a dal do usb portu( zkoušel jsem úplně všechny) ta deska to prostě nevidí ten soubor zkoušel jsem to i vypálit na cd a bez výsledku. Když vyvolám menu na flash biosu nic se tam neukazuje. 

skus nahrat normalne windows 7 a pouzit utilitu od gigabyte @bios , daj vyhladat aktualizacie biosu a mohlo by ti ponuknut najnovsiu verziu , a samo to detekuje model dosky, odporučam to urobit po novej instalacii systemu aby nedoslo k nejakej poruche aj ked riziko tam je stale nejake.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...