Jump to content

SilentiumPC Stella HP ARGB, 120mm, HBS, RGB

Recommended Posts

Po několika měsících používání jsem se rozhodl napsat malou recenzi na tento malý vetráček. Říkám malý, protože když jsou naproti němu dva 200mm vypadá jako drobeček, ovšem navzdory velikosti umí foukat opravdu hodně (doslova strhl plakát z nástěnky) a co je více důležité, je téměř neslyšný, samozřejmě se nemůže rovnat silent wings 3 od bequiet, ale do 1400 otáček o něm téměř nevíte a to se rozhodně nedá říci o každém 120mm větráku. 

Ale to není všechno, za svou úžasnou cenu 450+- Kč nabídne úžasný poměr cena x hlasitost x průtok vzduchu a k tomu dokonce adresovatelné RGB s dalším konektorem pro připojení dalšího aRGB zařízení pokud už na desce není konektor! A nemusím snad říkat, že jediné co brzdilo mou aRGB kreativitu byl gigabyte software

Musím říct, že je radost se na něj dívat, osobně se mi líbí přesně tento design, kdy je vetráček jakoby uzavřen do kruhu.

Jediné co bych mu snad mohl vytknout, je to, že v základu hodně svítí a ten jas si v gigabyte RGB fusion nedokážu nastavit ke své spokojenosti. Pak je tu to, že mu nejsou vidět ledky (tedy tečky světla od ledek) mě osobně to vyhovuje, ale některým lidem se to nelíbí 

Je to má první recenze, takže mě prosím omluvte jestli jsem něco špatně zdůraznil, či jestli jsem něco opomenul, zas na druhou stranu, jsem s tímto větrákem až tak spokojený, že jsem se donutil o něm napsat :D

• Like 1
Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...