Jump to content

Recommended Posts

Zdravim Vas,

Potreboval by som poradit ohladom telefonu.

Kedze pracujem ako kurier potreboval by som naprosto spolahlive GPS a kedze mam Redmi note 7 telefon, nie vzdy mi najde sigal, co je premna nepiatelne , kedzebez bez gps sa ani nepohnem.

Chcel by som poradit mobil s naprosto spolahlivym GPS do nejakych 400€. Rozmyslam nad Mi 9.

Co by ste mi poradili ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Nebude to spíš o používané aplikaci než o telefonu .... a za 400€ si koupíš normální GPS úplně bez problémů.. viz třeba tom tom s tím mám dobré zkušenosti cena do 2500Kč [100€] ...... a nebo stáhnout nějakou konkrétní dobrou aplikaci třeba zkus si tady najít nějakou a třeba budou dobré ..... nic víc ti asi neporadím ... za mě vše 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, SuG4Ru Durgeston napsal(a):

Nebude to spíš o používané aplikaci než o telefonu .... a za 400€ si koupíš normální GPS úplně bez problémů.. viz třeba tom tom s tím mám dobré zkušenosti cena do 2500Kč [100€] ...... a nebo stáhnout nějakou konkrétní dobrou aplikaci třeba zkus si tady najít nějakou a třeba budou dobré ..... nic víc ti asi neporadím ... za mě vše 

nechcem navigaciu, chcem len dobry telefon so spolahlivou gps, trebars pouzival som roky samsung galaxy note 3 a nikdy ma nesklamal, signal vzdy nasiel. Pouzivam Sygic a Google mapy

Editoval(a) Matúš Kolcun

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrá já vám moc ohledně telefonů neporadím.....[omlouvám se] ale telefon bych vybral podle toho co mi vyhovuje [já jsem jablíčkář takže u mě je to jasné].... dostatečný výkon a třeba nějaké hodnocení .... a povětšinou jsou ty čipy dostatečně spolehlivé a řekl bych že možná špatný konkrétní model nebo třeba konkrétní čip nebo to může být vada i série ..... ale za mě si prostě projděte CZC nebo TS klidně i alzu a podívejte se co mají v nabídce za tu cenu co by vám vyhovovalo velikostí a vlastně vším .... nic víc opravdu já poradit nemohu za to se omlouvám...

• Like 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, SuG4Ru Durgeston napsal(a):

Dobrá já vám moc ohledně telefonů neporadím.....[omlouvám se] ale telefon bych vybral podle toho co mi vyhovuje [já jsem jablíčkář takže u mě je to jasné].... dostatečný výkon a třeba nějaké hodnocení .... a povětšinou jsou ty čipy dostatečně spolehlivé a řekl bych že možná špatný konkrétní model nebo třeba konkrétní čip nebo to může být vada i série ..... ale za mě si prostě projděte CZC nebo TS klidně i alzu a podívejte se co mají v nabídce za tu cenu co by vám vyhovovalo velikostí a vlastně vším .... nic víc opravdu já poradit nemohu za to se omlouvám...

jasne rozumiem. Asi najskor P30 pro,  len o 100€ drahsi ako Mi 9, ale zato fotak lepsi a je to huawei nie xiaomi dalej sympaticka cena, dostatocny vykon a prvotriedny fotak.

Editoval(a) Matúš Kolcun

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 15 hodinami, Matúš Kolcun napsal(a):

jasne rozumiem. Asi najskor P30 pro,  len o 100€ drahsi ako Mi 9, ale zato fotak lepsi a je to huawei nie xiaomi dalej sympaticka cena, dostatocny vykon a prvotriedny fotak.

no neviem, či je dnes výhoda mať huawei oproti xiaomi 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pro dobrou gps se stačí vihnout mobilům s procesorem od mediateku,jinak by měli být všechny pro navigaci dost stabilní pro navigaci , ale obecně platí že vlajkové lodě je mají nejlépe vyladěné (huawei p30 pro nemá až tak dobré fotky za denního světla o proti konkurenci v stejné ceně)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 3. 6. 2020 at 12:22, David Jambor napsal(a):

Pro dobrou gps se stačí vihnout mobilům s procesorem od mediateku,jinak by měli být všechny pro navigaci dost stabilní pro navigaci , ale obecně platí že vlajkové lodě je mají nejlépe vyladěné (huawei p30 pro nemá až tak dobré fotky za denního světla o proti konkurenci v stejné ceně)

Mediatek v ziadnom pripade, len qualcomm , aj ked Kirin by nebol zla volba a ta p30 pro ma este stale google sluzby.

Jak tak pozeram najvyhodnejsia kupa je asi "Mi 9" SM855, AMOLED a cena do 400€ novy

Editoval(a) Matúš Kolcun

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď