Jump to content
Honza Majtner

PROBLÉMY SE ZDROJEM

Recommended Posts

Zdravím, vysvětlí mi někdo co se děje s mým zdrojem? Mám nějaký enermax 500w (model nevím), který jsem dostal již používaný. Na kalkulačce PSU jsem si počítal, že moje sestava (navolil jsem trošku silnější) by měla potřebovat 450w (moje sestava: r5 3600; gtx 1660s; ram 16gb 3200mhz; 24" fhd ips monitor). Jenže když zapnu hru tak se monitor vypne a pc začne "hučet" tak předpokládám, že je to zdrojem. Někdy se to stane dokonce i při běžné zátěži. Tuším, že budu potřebovat 600w zdroj, ale jestli to náhodou může být něčím jiným tak prosím napište, protože někdy to fakt nechápu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 43 minutami, Honza Majtner napsal(a):

Zdravím, vysvětlí mi někdo co se děje s mým zdrojem? Mám nějaký enermax 500w (model nevím), který jsem dostal již používaný. Na kalkulačce PSU jsem si počítal, že moje sestava (navolil jsem trošku silnější) by měla potřebovat 450w (moje sestava: r5 3600; gtx 1660s; ram 16gb 3200mhz; 24" fhd ips monitor). Jenže když zapnu hru tak se monitor vypne a pc začne "hučet" tak předpokládám, že je to zdrojem. Někdy se to stane dokonce i při běžné zátěži. Tuším, že budu potřebovat 600w zdroj, ale jestli to náhodou může být něčím jiným tak prosím napište, protože někdy to fakt nechápu.

ano je potrebné začať v prvom rade zdrojom, podobné problemy som mal so starším zdrojom ktorý sa tváril akože v poriadku a po čase začal počítac sám od seba mrznuť padať. asi slabá 12V vetva, každopádne skúsiť normálny 500-600W EVGA, seasonic, Bequiet a podobné slušné zdroje.

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď