Jump to content

Recommended Posts

Dobrý den. mám problém s grafickou kartou. mám msi r 370 a když jsem si nově koupil počítač tak si pamatuju že byla mnohem rychlejší a furt nejela na 100% + k tomu ovladače AMD stahovat nebudu protože to je rat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, Jakub Pospíchal napsal(a):

Dobrý den. mám problém s grafickou kartou. mám msi r 370 a když jsem si nově koupil počítač tak si pamatuju že byla mnohem rychlejší a furt nejela na 100% + k tomu ovladače AMD stahovat nebudu protože to je rat.

Nemůžeš čekat, že v průběhu času bude grafická karta stále stačit výkonem novým herním titulům. Dnes jsou hry náročnější, a tak se karta musí víc snažit, pokud tedy stále stačí. Říká se tomu pokrok a ten nezastavíš.

A ovladače opravdu doporučuji stáhnout a nejlépe co nejnovější možné.

Editoval(a) Petr.siska

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Jakub Pospíchal napsal(a):

Taky bych doporučil zkusit PC otevřít, vyfoukat prach a tu kartu vyndat a dát buď do nějakého PC servisu přepastovat nebo si ji můžeš přepastovat sám. Třeba také běží hůř, protože teplovodivá pasta je stará a už tak dobře nepřenáší teplo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 45 minutami, Petr.siska napsal(a):

Taky bych doporučil zkusit PC otevřít, vyfoukat prach a tu kartu vyndat a dát buď do nějakého PC servisu přepastovat nebo si ji můžeš přepastovat sám. Třeba také běží hůř, protože teplovodivá pasta je stará a už tak dobře nepřenáší teplo.

Pastu jsem měnil nedávno a pc byl celý profoukán taky. Ale já furt hraju ty stejné hry a ten pokles je poznat...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Stáhni nové ovladače

Jinak i na staré hry mohou vycházet aktualizace 

Pamatuju si že jsem csgo ještě hrál na Intel integrované grafice druhé generace

Dneska už by to nešlo 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen