Jump to content

Recommended Posts

Tak zdravím, tak po neustálým připomínáním kamarádů apod., že bych měl vyměnit bednu, tak jsem se rozhodl, že si jí trochu vylepším, hlavně, protože se jí prostě nechci vzdát vzhledem k tomu, že je velmi praktická a mně osobně se líbí. Teď k důvodu, proč to sem píši, co myslíte, vypadá to líp ?

95842957_242777176809527_1722620698486112256_n.jpg

96390581_552065202378058_622669734210437120_n.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Jestli jde jen o tohle, je to víceméně co se líbí více tobě :D

nicméně myslím že ten druhý obrázek vypadá lépe 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Adam napsal(a):

Tak zdravím, tak po neustálým připomínáním kamarádů apod., že bych měl vyměnit bednu, tak jsem se rozhodl, že si jí trochu vylepším, hlavně, protože se jí prostě nechci vzdát vzhledem k tomu, že je velmi praktická a mně osobně se líbí. Teď k důvodu, proč to sem píši, co myslíte, vypadá to líp ?

Za mě je tohle dvojbarevné provedení bočnice takové zvláštní, ale jestli se to líbí tobě, tak je to OK. Přece jen se na tu bednu koukáš ty, ne my nebo kamarádi.

Osobně se mi tyhle Optiplex skříně taky líbí a zrovna u téhle MT, kdyby se mi nějaká dostala do ruky, jsem vždy chtěl za tu přední mřížku narvat nějaký hezký RGB ventilátor i kdyby to mělo stát odřezání klece na HDD a vyřezání otvoru do toho děrovaného plechu vepředu. 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď