Jump to content
tayk66

RX5700XT

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych se zeptat co si myslíte o RX5700XT, když se bavíme o nějaké kartě s normálním chlazením. Hraji v rozlišení 1440p/144(165)Hz. Nemůžu se rozhodnout mezi AMD a RTX2070Super. Skoro už si říkám jestli se nevyplatí počkat si na novou architekturu od Nvidie, která by snad měla přinést dostupnější výkon, když budu hodně věštit z křišťálové koule něco jako RTX 3060. RX jsem původně zavhrnul s tím, že mají špatné drivery a že Nvidia bude spolehlivější volba. Ovšem pořád se nemohu rozhodnout, mé peněžence by se líbilo RX, ovšem podle benchmarků se někdy RX chová nevyzpytatelně. Díky za názory všech. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

nevim jak bude výkonná 30 generace on nvidie, ale podle mě budou ty grafiky drahé, takže já osobně bych si koupil 2070s, a jestli by se peněžence líbilo RX tak to ledatak 590, ale jestli by jsi potřeboval gpu v ceně 590, tak bych doporučil 1660s 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Záleží jaké hry na 1440p a 165hz jestli nějaké fps hry tak to úplně v pohodě stačí RX 5700xt drivery se na nic pořád vylepšují tak to snad brzy bude v pohodě

Pokud nějaké nové a náročnější herní tituly tak k tomu bych doporučil tu nVidii protože je přeci jen spolehlivější +můžeš si zahrát ten nový minecraft s RT :D

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď