Jump to content

Recommended Posts

Už jsem tady zas Kappa

zajímalo by mě jaký máte názor na GPU Zotac 1070 AMP! Extreme. Milan ji doporučoval v jedné sestavě, tak mě zajímá proč. Dík za odpověď :).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 7 minutami, TASPiNi napsal(a):

Tady je odkaz: https://www.czc.cz/zotac-geforce-gtx-1070-amp-extreme-8gb-gddr5/192800/produkt. Mimochodem, @Dangel, jak děláš to, že napíšeš slovo a slouží to jako odkaz ?

Myslíš takhle? V editoru přes možnost link.

Doporučil ji asi kvůli dobrému chlazení, ale být tebou koupím tuto, protože je ve slevě: https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1070-gaming-x-8g-8gb-gddr5/192504/produkt

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, jirkasta napsal(a):

Doporučil ji asi kvůli dobrému chlazení, ale být tebou koupím tuto, protože je ve slevě: https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1070-gaming-x-8g-8gb-gddr5/192504/produkt

Dík za radu. Nad tou MSi jsem uvažoval, nejspíš je to lepší volba. Zotac by byla druhá možnost. Pokud vím, Ty máš Msi gaming x, jaký bylo taktování ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, TASPiNi napsal(a):

Dík za radu. Nad tou MSi jsem uvažoval, nejspíš je to lepší volba. Zotac by byla druhá možnost. Pokud vím, Ty máš Msi gaming x, jaký bylo taktování ?

Já jsem nic netaktoval, mám 1080, proboha proč bych měl ještě taktovat? :D Už takhle nevím, co s výkonem na FHD monitoru... Každopádně na to má MSI speciální appku a myslím, že nebude vůbec žádný problém, na chladiči mám i při velké zátěži (Mafia 3 se všemi efekty) rezervu asi 40%.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 33 minutami, jirkasta napsal(a):

Dík za radu. Nad tou MSi jsem uvažoval, nejspíš je to lepší volba

Před 1 minutou, milanfon napsal(a):

Nejlepší 1070, kterou můžeš koupit. Asi bych doporučoval i víc než ty levnější 1080 :) 

Která ? Ta MSi ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 minutami, TASPiNi napsal(a):

Dík za radu. Nad tou MSi jsem uvažoval, nejspíš je to lepší volba

Která ? Ta MSi ?

Nene, mluvím o té Zotac AMP Extreme. To jsou nejvýkonnější chladiče pro grafiku, které existují (samozřejmě vzduchové). Ta MSI není špatná, ale prostě AMP je AMP.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 minutami, milanfon napsal(a):

Nene, mluvím o té Zotac AMP Extreme. To jsou nejvýkonnější chladiče pro grafiku, které existují (samozřejmě vzduchové). Ta MSI není špatná, ale prostě AMP je AMP.

Na té AMP Xtreme se mi nelíbila ta žlutá na backplatu, jelikož chci mít Černo-červenou sestavu, ale to se dá přehlédnout. :D

Editoval(a) TASPiNi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 29 minutami, TASPiNi napsal(a):

Na té AMP Xtreme se mi nelíbila ta žlutá na backplatu, jelikož chci mít Černo-červenou sestavu, ale to se dá přehlédnout. :D

Zase má RGB ze strany, takže si to můžeš nastavit na červenou. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 41 minutami, milanfon napsal(a):

Mimochodem, co mám dělat abych dostal rank, něco jako jirkasta má uctívač českých drah :D. Hádám, že musím radit ostatním :DD.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To se dělá v nastavení profilu, je tam na to kolonka, tuším titul.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, TASPiNi napsal(a):

Mimochodem, co mám dělat abych dostal rank, něco jako jirkasta má uctívač českých drah :D. Hádám, že musím radit ostatním :DD.

Musíš dosáhnout na stálého uživatele (500 příspěvků) a potom si to můžeš změnit :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 minutami, milanfon napsal(a):

Musíš dosáhnout na stálého uživatele (500 příspěvků) a potom si to můžeš změnit :D 

Tak to asi bude ještě trvat :DDDDDDD.

Editoval(a) TASPiNi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, TASPiNi napsal(a):

Tak to asi bude ještě trvat :DDDDDDD.

OK, jdu radit ostatním na PC sestavách :D.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Btw ano, tu Zotac jsem doporučil kvůli jejímu brutálnímu chlazení... je to snad jedinej chladič, kterej jsem viděl, že při benchmarku občas vypne větráky protože se dostane na tak nízkou teplotu... jedinou jeho nevýhodou je, že ho musíš kvůli bezpečnosti na konci podepřít :D. Měl jsem tu kartu už v ruce, takže neboj, mluvím z vlastní zkušenosti.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Dangel napsal(a):

Btw ano, tu Zotac jsem doporučil kvůli jejímu brutálnímu chlazení... je to snad jedinej chladič, kterej jsem viděl, že při benchmarku občas vypne větráky protože se dostane na tak nízkou teplotu... jedinou jeho nevýhodou je, že ho musíš kvůli bezpečnosti na konci podepřít :D. Měl jsem tu kartu už v ruce, takže neboj, mluvím z vlastní zkušenosti.

Podepřít, jako nějakým klackem :D ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, TASPiNi napsal(a):

Podepřít, jako nějakým klackem :D ?

Já bych vzal menší case a opřel to o rámeček na disky. Kappa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 hodinami, TASPiNi napsal(a):

To není rank, ale výsledek Dangelovy práce během nudění se ve škole :D @Dangel informace se šíří rychle v ICT, to víš :D  

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 hodinami, TASPiNi napsal(a):

OK, jdu radit ostatním na PC sestavách :D.

Já si ale myslím, že když slušně poprosíš @Dangel, nastaví ti tam, co chceš, až se zase bude nudit ve škole :D

Před 2 hodinami, milanfon napsal(a):

Doslova

Tak to se vyplatí :D Nechce radši opravdu vzít MSI? Chladí taky skvěle, líp vypadá a na běžný používání to bohatě stačí.

Editoval(a) jirkasta
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 hodinami, jirkasta napsal(a):

Já si ale myslím, že když slušně poprosíš @Dangel, nastaví ti tam, co chceš, až se zase bude nudit ve škole :D

Tak to se vyplatí :D Nechce radši opravdu vzít MSI? Chladí taky skvěle, líp vypadá a na běžný používání to bohatě stačí.

Ano, vezmu tu Msi, ten Zotac je ošklivý. :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, TASPiNi napsal(a):

Ano, vezmu tu Msi, ten Zotac je ošklivý. :D

Předpokládám, že chlazení u nižších verzí bude ještě lepší, protože tam je méně tranzistorů, které vytváří teplo :) Dnes jsem znovu prověřil chlazení grafiky a při 100% zatížení (90 FPS Mafia 3 na plné detaily) se točí na 1500 RPM, což je asi 60% z maximálních možných otáček a je trvale udržovaná při teplotě 70 °C. Může se dostat i výše nebo níže podle toho, jak dobré máš odvádění teplého vzduchu pryč z PC.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...