Jump to content
Michal Peter

Bluetooth - sluchatka

Recommended Posts

Dobrá den potřebuji pomoc rozbili si mi me audio technici a nemam penize na novy posledni sluchatka co mma jsou Samsung galaxy buds+ ktere jsou na bluetooth, jenomze muj pocitac bluetooth nema tak se chci zeptat jestli by mi nekdo neporadil nejaky adapter na bluetooth moc se v tom nevyznam predem díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 5 minutami, Michal Peter napsal(a):

Dobrá den potřebuji pomoc rozbili si mi me audio technici a nemam penize na novy posledni sluchatka co mma jsou Samsung galaxy buds+ ktere jsou na bluetooth, jenomze muj pocitac bluetooth nema tak se chci zeptat jestli by mi nekdo neporadil nejaky adapter na bluetooth moc se v tom nevyznam predem díky

https://www.alza.cz/gembird-btd-mini5-d4523426.htm?o=2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Michal Peter napsal(a):

nebude  tam nejaka dlouha odezva? ja jako FPS hrac bych to potreboval vedet

Na krátkou vzdálenost sluchátka-přijímač by tam odezva být neměla. Nicméně žádná bezdrátová technologie nemá na kabel. Takže si buď kup ten BT adaptér nebo levná drátová herní sluchátka za +-200 na přechodnou dobu, než se ty AT sluchátka opraví/vyreklamují/koupíš nové

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Petr.siska napsal(a):

Na krátkou vzdálenost sluchátka-přijímač by tam odezva být neměla. Nicméně žádná bezdrátová technologie nemá na kabel. Takže si buď kup ten BT adaptér nebo levná drátová herní sluchátka za +-200 na přechodnou dobu, než se ty AT sluchátka opraví/vyreklamují/koupíš nové

ok ja si koupim tohle prece jenom si pro to muzu jit hned a ten adapter bych mel od sebe ani ne pul metru

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Host
Reagovat na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen jako video..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš původní obsah byl obnoven. .   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...