Jump to content

Recommended Posts

Zdravím mohl by mi někdo navrhnout pc cena 50k +/- nějaká ta koruna může být, ale když to bude levnější tak to tak budu rád. Určeno na hraní bez kompromisů na fhd ,os. Aukro a bez periferií. Chtěl bych coffe lake taktovat na cca 5GHz takže dobrou desku a chladič. Nevím zda zvolil i5 nebo i7 na hrani do budoucna jestli ma smysl si připlácet. Každopádně dekuji za návrhy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Co třeba takto? Dale by se uvažovat i o I5 a investici jinde, například do ventilátorů nebo SSD.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 minutami, Barendol napsal(a):

investici jinde, například do ventilátorů nebo SSD.

Ty ventilátory to je myšleno pro lepší airflow nebo chladič. A nemá i7 větší problém s teplotou.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Mrazak napsal(a):

Ty ventilátory to je myšleno pro lepší airflow nebo chladič. A nemá i7 větší problém s teplotou.

Ano, I7 má vyšší teploty, ale nevím, jestli je to jako u Kaby Lake, kdy prodávali třetijakostní procesory jako prvojakostní, snad ne. Ten chladič to uchladí oboje.

Ventilátory jsem myslel jako další do case. 

Editoval(a) Barendol
Dodatek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano, RAM s vyšším taktem se dají vzít, ale čekal jsem, že se bude taktovat, tak jsem tam dal jen 2,4GHz verzi.

Tatáž RAM na 3000MHz je tato, jen je to jeden modul. Vyjde to levněji než 2x8GB kit.

HyperX Predator je samozřejmě klasika, jen trochu drahá.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 15. 11. 2017 at 9:54, Mrazak napsal(a):

Zdravím mohl by mi někdo navrhnout pc cena 50k +/- nějaká ta koruna může být, ale když to bude levnější tak to tak budu rád. Určeno na hraní bez kompromisů na fhd ,os. Aukro a bez periferií. Chtěl bych coffe lake taktovat na cca 5GHz takže dobrou desku a chladič. Nevím zda zvolil i5 nebo i7 na hrani do budoucna jestli ma smysl si připlácet. Každopádně dekuji za návrhy.

Tohle je můj návrh, doufám, že je to veřejný..

• Kappa 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, TASPiNi napsal(a):

Tohle je můj návrh, doufám, že je to veřejný..

Můj košík je prázdný. ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 21 minutami, Barendol napsal(a):

Můj košík je prázdný. ;)

Tak moment, nemusíš mít CZC účet, abys mohl odesílat seznamy ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, TASPiNi napsal(a):

Ještě zveřejnit. :D Už píšu úvod tutoriálu, jak vytvořit seznam produktů. (Už jsem to vzdal, neumím psát.)

Editoval(a) Barendol

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 11/16/2017 at 14:16, Barendol napsal(a):

Ano, I7 má vyšší teploty, ale nevím, jestli je to jako u Kaby Lake, kdy prodávali třetijakostní procesory jako prvojakostní, snad ne. Ten chladič to uchladí oboje.

Ventilátory jsem myslel jako další do case. 

U CF se hodně projevuje křemíková loterie, ale to ovlivňuje výkon a ne teplotu. Jednoduše tam může být mezi více procesory velký výkonnostní rozdíl. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...