Jump to content

Recommended Posts

Dobrý den, koupil jsem si herní sestavu ale nelíbí se mi uložení kabeláže. Chci se zeptat jestli se něco stane pokud odpojím SSD od napájení a MB při opětovném zapojení a spuštění. Děkuji za pomoc.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 9 minutami, ChorazinE Známo napsal(a):

Dobrý den, koupil jsem si herní sestavu ale nelíbí se mi uložení kabeláže. Chci se zeptat jestli se něco stane pokud odpojím SSD od napájení a MB při opětovném zapojení a spuštění. Děkuji za pomoc.

daj to niekomu kto sa rozumie.

• Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj nic se nestane :D pokud chceš předělávat kebaly a aspon trochu umíš tak to zvládneš, není to nic těžkého :D vypni zdroj vypoj ze zásuvky  potom přepojuj.. Pokud jsi začátečník tak vžd vypoj jeden kable přesun a zapoj a raději si udělej foto kde co je aby si věděl :D Myslím to dobře, aby si potom neřešil, že něco nefunguje :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

David Morávek, děkuji za tvojí odpověď. Ubisofte jsem na fórum abych se zeptal a něco přiučil, Kdybych to měl dát někomu kdo tomu rozumí tak se tady neptám vůbec ale chci se něco naučit a Davidova odpověď je normalní od tvojí.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 minutami, ChorazinE Známo napsal(a):

David Morávek, děkuji za tvojí odpověď. Ubisofte jsem na fórum abych se zeptal a něco přiučil, Kdybych to měl dát někomu kdo tomu rozumí tak se tady neptám vůbec ale chci se něco naučit a Davidova odpověď je normalní od tvojí.

staci ze ti nedosadne spoj a podobne, odporucam za pritomnosti niekoho kto to bezne robi sa priucit. ono teoretizovat vie kazdy ale realne urobit je rozdiel. ano pre mna aj mnoho ostatnych je to trivialna vec.

mi to pripomina vtip.

posledne slova pred smrtou..... "ahoj, nic se nestane :D"

posledne som mal tiez jedneho teoretika ktory vyrval usb3 konektor lebo ved staci vytiahnut, ach jo.

Editoval(a) Division2 Ubisoft
  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, ChorazinE Známo napsal(a):

Koukni se při tom na nějaký tutorial na YouTube. Taky když jsem skládal PC poprvé tak jsem se toho bál, ale je to lehčí než se zdá navíc každý kabel vede k něčemu jinému a skoro to nejde splést

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 15 minutami, David Morávek (Dave) napsal(a):

@Hynex proto jsem mu napsal at vždycky udělá jeden kabel a pak další :D takhle by to měl zvládnout

verim ze ano. nic nasilu netlacit netrhat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když jsme u toho trhání.  Doporučuju si dát bacha na zahnutý sata pro připojení disku.  Velice nezbedný kabel :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...