Jump to content
jakub02

rx580 pixely v odraze

Recommended Posts

Mám všetko na high ale niektore objekty v odraze sú rozpixelované, vidíte to napríklad na stromoch. Hra je Project CARS 2, ovladače mám najnovšie, hru mám od včera takže neviem, či to robilo aj predtým. Skúšal som nastaviť v ovladačoch antialiasing na x4,x8, x8 eq ale nepomohlo nič. Budem vďačný za každú radu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, jakub02 napsal(a):

Mám všetko na high ale niektore objekty v odraze sú rozpixelované, vidíte to napríklad na stromoch. Hra je Project CARS 2, ovladače mám najnovšie, hru mám od včera takže neviem, či to robilo aj predtým. Skúšal som nastaviť v ovladačoch antialiasing na x4,x8, x8 eq ale nepomohlo nič. Budem vďačný za každú radu.

Rozhodně bych nenastavoval parametry zobrazení v ovladačích, ale přímo ve hře. A co se dívám na screeny ze hry, tak v grafickém nastavení je přímo položka "reflections". Zkoušels ji dát třeba na "ultra"?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Petr.siska napsal(a):

Rozhodně bych nenastavoval parametry zobrazení v ovladačích, ale přímo ve hře. A co se dívám na screeny ze hry, tak v grafickém nastavení je přímo položka "reflections". Zkoušels ji dát třeba na "ultra"?

jasne. ja myslim, ze je problem niekde inde ale vážne netuším kde. Nič podobné som nikde nenašiel, taktiež mi preblikávajú stromy a tiene.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...