Jump to content

Recommended Posts

Ahoj mám grafickou kartu MSI GeForce RTX 2070 VENTUS 8G a potřeboval bych poradit s herním monitorem do 3000kč a aby fungoval g Sync s mojí grafickou kartou. Nejlépe aby monitor byl dostupný na CZC.cz.

Děkuji za všechny návrhy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Za ty peníze pořídíš sotva monitor který bude podporovat freesync a bude mít obstojnou obnovovací frekvenci (144 Hz) Pokud uvažuješ o podpoře G-syncu a hledáš vhodný monitor tak není nic jednoduššího, než si vyfiltrovat všechny monitory co G-sync podporují. Udělal jsem to za tebe : https://www.czc.cz/monitory-esport/produkty?q-c-0-f_1975639382=t1 

Cenou začínají monitory na 10 tis. a pokud bys uvažoval o pořízení takového monitoru tak bych si už dal práci s tím abych si vybral co možná ten "nejlepší" a ne nejlevnější.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 14. 3. 2020 at 17:43, Valtr Benedikt Gargulák napsal(a):

Ahoj mám grafickou kartu MSI GeForce RTX 2070 VENTUS 8G a potřeboval bych poradit s herním monitorem do 3000kč a aby fungoval g Sync s mojí grafickou kartou. Nejlépe aby monitor byl dostupný na CZC.cz.

Děkuji za všechny návrhy

to len elektronika Gsync stoji tolko za co by si chcel monitor. aj slusny freesync monitor pocitaj 300€. :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...