Jump to content
Aleš Fridrich

CSGO 200FPS, ale není hra plynula

Recommended Posts

Dobrý den. Potřeboval bych pomoc, ve hře csgo mám nějakých 150FPS, ale připadá mi jako kdybych neměl 150 ale daleko míň. Mám vypnutý Vsync a nevím co by to mohlo dělat.CPU FX 8350GPU GTX1050TI 4GBRAM 8gbMonitor- 60HZ taktovaný na 75.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 3 hodinami, Aleš Fridrich napsal(a):

Dobrý den. Potřeboval bych pomoc, ve hře csgo mám nějakých 150FPS, ale připadá mi jako kdybych neměl 150 ale daleko míň. Mám vypnutý Vsync a nevím co by to mohlo dělat.CPU FX 8350GPU GTX1050TI 4GBRAM 8gbMonitor- 60HZ taktovaný na 75.

presne preto jeden znamy vymenil FXko za intel xeon, a má plynulo 150-200fps , lebo IPC. ver ze 50€  xeon trikrát preskoci tvoj FX. a to tam ma 1060 6GB a neslo mu to. uz mu ide. :D aby som to zhrnul. problem procesor.

Editoval(a) Division2 Ubisoft

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

FPS lock na 60/75 fps  60/75Hz monitoru je blbost. Stále je lepší nechat vyšší fps. Monitor sice nezobrazí všechny vygenerované snímky, ale může zobrazit nějaký novější, než který by následoval při 75Hz/fps. Taky pokud se hra lockne na např max 75 fps, tak případný mírný fps drop může jít pouze pod tuto hranici, tedy monitor pak musí zobrazit třeba jeden snímek dvakrát, takže rozhodně je lepší dropovat fps z např 100 na 90, než ze 75 na 65 ;)  Avšak zážitek bude i tak těch 60/75 fps....

Zkusil bych zapnout VSync. Může to pomoct. Taky to přetaktování monitoru může být problém, takže vyzkoušet se základním nastavením 60 Hz. Nebo 120/144 Hz monitor.

Upgrade na novější platformu je taky řešení. Tyhle procesory nejsou zrovna tím nejlepším od AMD. Ale to by se pak už opravdu hodil ten monitor s vyššími Hz.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Aleš Fridrich napsal(a):

Lock na 75 jsem zkoušel, ale je to ještě horší, VSync taky... Asi jediná možnost je upgrade na 144Hz monitor.

v tvojom pripadeta brzdi procesor, a s tym prichadza vymena dosky. tebe by pomol bud ryzen alebo aj starsi intel. 4xxx , Xeon 26xx V2 , V3 ......

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ta grafika není taky určitě asi nejlepší, ale jako první bych měl rozhodně vyměnit desku a procesor asi že?

rozhodně bych šel do amd

Editoval(a) Aleš Fridrich

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 17 minutami, Aleš Fridrich napsal(a):

Ta grafika není taky určitě asi nejlepší, ale jako první bych měl rozhodně vyměnit desku a procesor asi že?

rozhodně bych šel do amd

ryzen 1600 by mal stacit uplne. no doska dalsia polozka a ramka 16GB 3000mhz.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...