Jump to content

Recommended Posts

Ahoj,

Sháním chladič pro Ryzen 5 3600, se kterým hodlám i taktovat. Také řeším vzhled a nechci nic obřího. Ninja 4 a prohlé desky už nechci. 😁 Tak jsem si zvolil Noctuu NH-U12S chromax.black. Relativně malý, dobré uchycení, dobře vypadá a výkon to taky má.

Ale začal jsem se o tom bavit s kámošem, a poradil mi vodníka Arctic Liquid Freezer II 280. I když jsem na vodníky v této cenové relaci skeptický, tak tenhle mě docela zaujal. 

Máte někdo zkušenosti s tímto vodníkem? Koukal jsem po testech ale přijde mi, že každá stránka má odlišné výsledky. Nebo mám zůstat u vzduchu? 🤔

Díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 10 minutami, AC Dirty napsal(a):

Ahoj,

Sháním chladič pro Ryzen 5 3600, se kterým hodlám i taktovat. Také řeším vzhled a nechci nic obřího. Ninja 4 a prohlé desky už nechci. 😁 Tak jsem si zvolil Noctuu NH-U12S chromax.black. Relativně malý, dobré uchycení, dobře vypadá a výkon to taky má.

Ale začal jsem se o tom bavit s kámošem, a poradil mi vodníka Arctic Liquid Freezer II 280. I když jsem na vodníky v této cenové relaci skeptický, tak tenhle mě docela zaujal. 

Máte někdo zkušenosti s tímto vodníkem? Koukal jsem po testech ale přijde mi, že každá stránka má odlišné výsledky. Nebo mám zůstat u vzduchu? 🤔

Díky.

vzhladom na estetiku ti odporucim AIO NZXT 240 , s ohladom na vykon Noctua NH-D15 . sam pouzivam EVGA CLC120 na 3700X ale bez taktovania, lebo R3xxx aj tak nemaju dobre OC, takze zbytocne sa tým zaoberat. ked si dobre pamätám tak lepsie vysledky maju na default ako OC.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, AC Dirty napsal(a):

Ahoj,

Díky.

No osobně bych ti poradil spíš Arctic Freezer Liquid 240. Ta 280 je až moc. 240 chladí podobně jako NH-D15 za cenu U12S :D Zrovna jsem ho testoval a ten chladič fakt nemá chybu. Za ty peníze je to neskutečně dobrá koupě. Jediné s čím musíš počítat jsou lehce vyšší teploty při nižší zátěži, ale při maximálních otáčkách je to tišší jak ta Noctua, takže jestli bys byl ochotný jít do vodníka, tak tomuhle za ty prachy fakt můžeš věřit. Jinak U12 od Noctuy by nemusela být špatná volba, jen dost drahá. Možná by stačila aternativa opět od Arcticu jako Freezer 34 v eSports edici, ale tam bohužel ten černý nástřik nebude tak efetkivní jako na Noctuy. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...