Jump to content
MaxSlat

Nejde zapnout Windows s HDD

Recommended Posts

Čau potřeboval bych vaši radu mám nainstalovaný Windows 10 na SSD a ostatní věci mám na HDD WD Blue 1TB. Problém je v tom že když zapínám PC a jsou zapojeny oba dva disky tak mi Windows vyhodí chybu ale když nechám zapojený pouze SSD s Win tak bez problému naběhne a potom připojím HDD tak se bez problému načte a funguje vše jak má. Asi nejlepší řešení by bylo si data zkopírovat na jiný disk naformátovat HDD a znovu nahrát ale problém je v tom že druhý disk nemám a nikdo z mých známých taky nemá.

IMG_4242.JPG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Úplně stejnou chybu mám já na second PC. Když dáš upřesnit možnosti tak tam by mělo být vybrat z disků nebo tak nějak a měl by tam být jeden disk aspoň to tak mám já na ten kliknu a jsem v OS 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 28 minutami, Vojtěch Šokala napsal(a):

Úplně stejnou chybu mám já na second PC. Když dáš upřesnit možnosti tak tam by mělo být vybrat z disků nebo tak nějak a měl by tam být jeden disk aspoň to tak mám já na ten kliknu a jsem v OS 

Tak jsem to zkusil a funguje to dík. Sice to nabíhá trošku dýl, ale lepší jak pořád zapojovat a vypojovat HDD :D 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, MaxSlat napsal(a):

Tak jsem to zkusil a funguje to dík. Sice to nabíhá trošku dýl, ale lepší jak pořád zapojovat a vypojovat HDD :D 

Může za to že buď máš 2 Windows boot managery na obou discích nebo máš windows boot managera na HDD kde jsi měl OS předtím než jsi ho dal na SSD

Editoval(a) Vojtěch Šokala

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vypadá to na dva aktivní zavaděče, jako kdyby nějaká bota v nastavení bootovací priority, ještě jednou zkontroluj nastavení bootování v biosu a to HDD úplně vykopni z bootovacího seznamu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...