Jump to content

Recommended Posts

Zdarec vsem.

Potrebuju poradit a zaroven uvedomit 😁 Premyslim o koupi notase od ASUS: G731GW-EV042T.

https://m.alza.cz/asus-strix-scar-g731g?dq=5662434

Chci hrat Battlefield 1 hlavne na 144Hz ve fullHD nebo o stupen nizsi rozliseni na medium nebo high setting. (Ne ultra). A ted nevim jestli verzy s RTX 2060 nebo RTX 2070. Bude dostatecna grafika RTX 2060 ???

Doma mam monitor 27" ASUS VG278Q (144Hz) ktery ma HDMI 1.4, ktery by to mel dodat z notasu pokud koupim kabel 1.4 popripade vyssi. 

https://m.alza.cz/belkin-ultra-hd-high-speed-8k-hdmi-2-1-kabel-1m-cerny-d5718759.htm

Pro hrani Battlefield 5 pocitam s vyssima narokama hry 😉 ale i tak .. svede ten notas BF5 pres HDMI alespon 120Hz ?

Prosim kdokoliv poradte.

Diky

Editoval(a) lalistfu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

HDMI 1.4 dokáže ve FullHD 144Hz

A když máš doma monitor vážně potřebuješ notebook ? za cenu toho notebooku máš PC s RTX 2080ti 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hodne cestuju. Mesic v kuse na hotelu se pomerne nudis 😉 Doma jsem minimalne 😉 

A tu grafiku kterou ?

Editoval(a) lalistfu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak u notebooku 2070 protože pokud budeš chtít později upgrade GPU nepůjde to a aspoň si ten BF zahraješ na lepší kvalitě textur 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 56 minutami, lalistfu napsal(a):

Taky si myslim 😉 ale cena 👌🤣

Právě proto jsem ti říkal že máš lepší stolní PC u něho máš za 60K RTX 2080 ti

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, lalistfu napsal(a):

Hodne cestuju. Mesic v kuse na hotelu se pomerne nudis 😉 Doma jsem minimalne 😉 

A tu grafiku kterou ?

Můžeš si postavit itx počítač, takovou větší krabičku, kterou dáš do větší tašky, nebo batohu 

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 hodinami, Hynex napsal(a):

A v hotelu by měli mít TV ke které bys to mohl připojit :D

Jasne 🤣 a na letisti zavazadlo s hadrama, vercajk a jeste jedno zavazadlo s itx pc 🤣 a nektere hotely dokonce tv mensi jak 24" 🤣

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No notebook pravděpodobně také :D

Ale jo, no tohle se ten notebook hodí více to jo, já to navrhnul jen jako alternativu aby tu bylo co nejvíce možnostiína výběr 😅

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 hodinami, Hynex napsal(a):

No notebook pravděpodobně také :D

Ale jo, no tohle se ten notebook hodí více to jo, já to navrhnul jen jako alternativu aby tu bylo co nejvíce možnostiína výběr 😅

Jasne a kdyz se vratime k tematu tak notas s verzi teda radeji RTX 2070 a kabel hdmi min 1.4 abych doma dosahl 144Hz ? Nekde jsem cetl ze 144Hz = 144fps .. pokud jsem tomu dobre rozumnel.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano kolik Hz tolik fps a určitě doporučuji koupit 2070 hlavně v notebooku budeš rád za každý kus výkonu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 23 hodinami, lalistfu napsal(a):

Taky si myslim 😉 ale cena 👌🤣

Tak ja myslím, že stojí za zvážení, jestli 10k navíc je cena odpovídající nárustu výkonu o cca 20%. Ale pokud na to finance jsou. Hlavně si dej pozor, jestli to není RTX 2070 MAX-Q....v tom případě je výkon stejný jako u RTX 2060. 

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, TomAss Dokoupil napsal(a):

Tak ja myslím, že stojí za zvážení, jestli 10k navíc je cena odpovídající nárustu výkonu o cca 20%. Ale pokud na to finance jsou. Hlavně si dej pozor, jestli to není RTX 2070 MAX-Q....v tom případě je výkon stejný jako u RTX 2060. 

Nene je tam cista RTX 2070. Ano cena je raketa vzhledem viz zmineny komentar ze nemuzu udelat pozdeji upgrade na GPU. Cena u me nastane vyssi v tu chvili ze chci soucasne disky vyhodit a nahradit:

https://m.alza.cz/samsung-860-evo-1000gb-d5258009.htm

A

https://m.alza.cz/samsung-970-evo-500gb-d5319054.htm

U 860 jsem oki ale bud jsem blbej ale nemohu dohledat zda ta M2 tam pujde. Takze cena mi jeste vyleze ale uz to bude muj strop 🤣

Mimochodem ma nekdo zkusenost s tim, ze necham vymenit disky krs zaruku? Prej jeste nejaky disky neumi boot nebo co.

Rady ?

Dekuju

Editoval(a) lalistfu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, lalistfu napsal(a):

Cena u me nastane vyssi v tu chvili ze chci soucasne disky vyhodit a nahradit:

https://m.alza.cz/samsung-860-evo-1000gb-d5258009.htm

A

https://m.alza.cz/samsung-970-evo-500gb-d5319054.htm

U 860 jsem oki ale bud jsem blbej ale nemohu dohledat zda ta M2 tam pujde. Takze cena mi jeste vyleze ale uz to bude muj strop 🤣

Mimochodem ma nekdo zkusenost s tim, ze necham vymenit disky krs zaruku? Prej jeste nejaky disky neumi boot nebo co.

Rady ?

Dekuju

Tak těch 2500 za NVMe disk můžeš ušetřit, měl by tam být tenhle. Tím pádem nemusíš řešit jestli tam půjde nebo ne.....ale šel by.

No a případná reklamace by měla proběhnout normálně. Kdysi mi po půl roce odešel disk na MSI koupenem u konkurence. S ničím nebyl problém, jen to trvalo skoro měsíc.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 hodinami, TomAss Dokoupil napsal(a):

Tak těch 2500 za NVMe disk můžeš ušetřit, měl by tam být tenhle. Tím pádem nemusíš řešit jestli tam půjde nebo ne.....ale šel by.

No a případná reklamace by měla proběhnout normálně. Kdysi mi po půl roce odešel disk na MSI koupenem u konkurence. S ničím nebyl problém, jen to trvalo skoro měsíc.

Ja mam za to ze je tam pomalejsi disk .. nekde jsem cetl ze snad jen 1800MB/s a 1000MB/s

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...