Jump to content
Heppiex

Zvažujem kúpu monitora HP 27XQ

Recommended Posts

Zvažujem kúpu monitora HP 27xq, chcel by som sa poradiť s kúpou daného monitoru alebo vhodnej alternatívy. Chcel by som ho používať na gaming, edit a nejaký ten photoshop. Nikde neviem nájsť poriadne recenzie naň. Po ďalšie nikde neviem nájsť aký typ obrazovky to vlastne má, pretože všade píšu niečo iné. Vopred ďakujem za rady.😃 Link na monitor: https://m.alza.sk/27-hp-27xq-d5443531.htm

Editoval(a) Heppiex

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 17 hodinami, Division2 Ubisoft napsal(a):

za tu cenu co si uviedol u toho HP 370€ odporucam, jeden alebo druhy . ja mam tu prvu verziu AG32CQ, perfekt gaming monitor

image.thumb.png.8ba74e5deceea4782857385661daa285.png

A nemáš tam ghosting? Ja mám nižší verzi těchto monitorů a při horším nastavení je tam ten ghosting opravdu znatelný. Prostě VA a 1ms nejde moc dohromady

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ghosting iba pri hre doom 2016 i to v tmavych cerveno ciernych scenach a to len ked sa "sakramentsky" sustredis a hladas ten ghosting cielene, ostatne hry bez najmensieho problemu bez ghostingu. za tu cenu som velmi prekvapeny kvalitou obrazu a odozvou. odporucam. hlavne k amd grafikam a freesync. samozrejme dostatocne vykonnu grafiku ako 5700XT na to rozlisenie aby si clovek uzil detaily a hlavne rozlisenie.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď