Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Petr.siska napsal(a):

Není to moje inzerce. Jen je to za hodně slušnou cenu. Kdyby někdo hledal náhradu za boxový chladič ke svému AMD procesoru (nejen AM4).

https://aukro.cz/chladic-amd-wright-prism-rgb-6960701296?tab=course-description

To je velice dobrá nabídka za tak povedený chladič. Jen škoda té ceny za dopravu. Zkusím se zeptat na zásilkovnu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 8 hodinami, westikkrystof napsal(a):

To je velice dobrá nabídka za tak povedený chladič. Jen škoda té ceny za dopravu. Zkusím se zeptat na zásilkovnu.

I tak.. Když si to vezmeme, tak s poštovným je to cca 400 Kč. Na kterém eshopu s dopravou zdarma nebo vyzvednutím na pobočce získáš za čtyři stovky chladič s výkonem jako Spartan 3 (možná i Fera 3) s adresovatelným RGB. A to ne jednou, ne dvěma, ale třemi částmi, které mohou mít na sobě nezávislý efekt a barvu (navíc pokud nemáš rgb header, tak lze ovládat přes interní USB). Spartan RGB začíná na nějakých 600 Kč a měníš jen barvu ventilátoru...

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, Petr.siska napsal(a):

I tak.. Když si to vezmeme, tak s poštovným je to cca 400 Kč. Na kterém eshopu s dopravou zdarma nebo vyzvednutím na pobočce získáš za čtyři stovky chladič s výkonem jako Spartan 3 (možná i Fera 3) s adresovatelným RGB. A to ne jednou, ne dvěma, ale třemi částmi, které mohou mít na sobě nezávislý efekt a barvu (navíc pokud nemáš rgb header, tak lze ovládat přes interní USB). Spartan RGB začíná na nějakých 600 Kč a měníš jen barvu ventilátoru...

Domluvil jsem se na zásilkovně. I s dopravou za 316Kč.

Vzhledem k tomu, že tenhle typ chladiče nejen že dobře chladí a vypadá, ale zároveň při správném osazení chladí i VRM, mám ho raději než chladiče věžové.

Chystám upgrade druhého pc a dobrý chladič se bude hodit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, westikkrystof napsal(a):

Domluvil jsem se na zásilkovně. I s dopravou za 316Kč.

Tak paráda, občas má smysl i tato sekce :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, jirkasta napsal(a):

Tak paráda, občas má smysl i tato sekce :D 

Už jsem i uvažoval, že by se dala založit sekce (nebo bych si založil vlastní vlákno, když docela často brouzdám aukrem atd..) jako "Výhodná koupě", kde by se házely odkazy na nové či použité komponenty za dobré ceny. Bohužel by se to v případě "přispívat může každý" mohlo zvrtnout v inzerci...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 38 minutami, Petr.siska napsal(a):

Už jsem i uvažoval, že by se dala založit sekce (nebo bych si založil vlastní vlákno, když docela často brouzdám aukrem atd..) jako "Výhodná koupě", kde by se házely odkazy na nové či použité komponenty za dobré ceny. Bohužel by se to v případě "přispívat může každý" mohlo zvrtnout v inzerci...

Myslím, že bohatě stačí tato sekce, dobré nabídky si každý musí odfiltrovat sám. Moc kategorií také škodí. Ale můžeš to navrhnout Milanovi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chladič přišel a vše ok. Je nedotčený, v origo krabičce, navíc v krabici od ryzenu 3900X. K dokonalosti už chyběl jen ten procesor.. :D

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď