Jump to content

Recommended Posts

Zdravím, potřeboval bych menší pomoc :D Mám nový notebook, jelikož jsem nechtěl žádný extra herní, dostal jsem tady tenhle https://www.alza.cz/acer-nitro-5?dq=5355102, například CS:GO mi tam jede bez problémů na největší detaily 100/120 fps, ale pak mám prostě mikrolag na opravdu malou chvilku, a pak zas vpohodě.. Mám to tak u každé hry prostě, u Far Cry 4, kterou jedu na Medium 60fps furt, ale pak je tam takový pokles a opravdu to kazí pocit ze hry :) Viděl jsem tady už pár diskuzí, že pomohlo vypnout Superfetch , ale já ho tam nikde nemohu najít, tak nevím, předem děkuji za odpoveď.

Windows 10

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 2 hodinami, Jakub Sloboda napsal(a):

To vím, ale nemůžu ho tam najít, spíše se ptám, jestli nevíte nějaký jinci způsob 

Ak to už nevieš ani podľa návodu mFacepalmmtak to nechaj tak!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já už jsem si to odstranil, pouze jsem Super Fetch neměl vůbec v počítači, tak neříkejte, že to neumím podle návodu :D Pouze tam nebyl

• Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 39 minutami, Jakub Sloboda napsal(a):

Já už jsem si to odstranil, pouze jsem Super Fetch neměl vůbec v počítači, tak neříkejte, že to neumím podle návodu :D Pouze tam nebyl

V návode čo som poslal je SuperFetch ako SysMain (Windows 1909) takže kto nevie ten nevie.:D

A pomohlo to?

Editoval(a) Róbert Dilik
  • Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se