Jump to content
Adam

Bude stačit 400W zdroj?

Recommended Posts

Zdravím, mám na vás dotaz, mám Dell optilex 7010, mám v něm 400 W zdroj Evolveo, CPU=i5-3740 3200 Mhz , 3 moduly RAM, 2 disky a mechanika, Mám dotaz, zdali by zdroj utáhl takovou RX-570 přes molexy napájení na které bych dal redukci, je to možné? Neudělalo by mi to ohňostroj? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Čo to je presne za Dell 7010?

Sú 4 typy (Stolní počítač Dell OptiPlex 7010, Počítač Dell OptiPlex 7010 Small Form Factor, Počítač Dell OptiPlex 7010 Ultra Small Form Factor,  Dell OptiPlex 7010 Mini-Tower).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 48 minutami, Róbert Dilik napsal(a):

Podľa typu Dell-u 7010 sa odvíja aj typ zdroja. 400W Evolveo by som určite nepoužil.

jedná se o verzi Tower, takže normální pc case, zdroj tam není původní, ten Evolveo jsem tam dal nedávno ze svého starého pc, jde hlavně o to, jestli by to utáhlo přes 2 molex konektory nějakou GPU, třeba tuto :https://www.czc.cz/sapphire-radeon-pulse-itx-rx-570-4gd5-4gb-gddr5/230050/produkt

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 53 minutami, Róbert Dilik napsal(a):

Podľa typu Dell-u 7010 sa odvíja aj typ zdroja. 400W Evolveo by som určite nepoužil.

posílám ještě nějakou tabulku, co je na zdroji a prý udává max vytížení větví, bohužel se v tom vůbec nevyznám 

IMG_20191221_092823[1].jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Adam napsal(a):

posílám ještě nějakou tabulku, co je na zdroji a prý udává max vytížení větví, bohužel se v tom vůbec nevyznám

Tá silnejšia vetva má 168W ,grafika má odber do 150W (zdroj by šiel na hrane svojich možností).

Takže zdroj určite vymeniť  https://www.czc.cz/be-quiet-system-power-b9-600w/230173/produkt

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...