Jump to content

Recommended Posts

K čemu bude sloužit? Jaké hry plánujete hrát? V jakém rozlišení a na jaké detaily? OS máte? Monitor?

Až mě z toho pálí oči. Deska hloupost brát, musel bys připlatit za upgrade biosu. RTX 2060 s rozpočtem na 30K se dá vzít i SUPER, stačí vynechat nesmyslné 3600x. SSD 120 GB na co? Proč berete 2TB HDD, k čemu? Zdroj dejme tomu, ale vzal bych Seasonic nebo Corsair. Skříň už můžeš rovnou vzít Armis R7.

https://www.czc.cz/176897,264874,269064,264414,187659,220742,236393,258441/kody

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 4 hodinami, xbs> napsal(a):

K čemu bude sloužit? Jaké hry plánujete hrát? V jakém rozlišení a na jaké detaily? OS máte? Monitor?

Až mě z toho pálí oči. Deska hloupost brát, musel bys připlatit za upgrade biosu. RTX 2060 s rozpočtem na 30K se dá vzít i SUPER, stačí vynechat nesmyslné 3600x. SSD 120 GB na co? Proč berete 2TB HDD, k čemu? Zdroj dejme tomu, ale vzal bych Seasonic nebo Corsair. Skříň už můžeš rovnou vzít Armis R7.

https://www.czc.cz/176897,264874,269064,264414,187659,220742,236393,258441/kody

ssd adata su650 je otras, ale suhlasim že 120/240gb ssd na system a par programov, a načo 2TB disk? lebo miesta nikdy nie je dosť , len AC odyssey,borderlands,callofduty MW zaberaju 60GB a viac, takže určite 2TB je ok ako uložisko vlastnych veci,ak nie je problem s navyšenim rozpočtu o 100€ tak nvme ssd na hry aspon 1TB.

• Haha 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 14 minutami, Division2 Ubisoft napsal(a):

ssd adata su650 je otras, ale suhlasim že 120/240gb ssd na system a par programov, a načo 2TB disk? lebo miesta nikdy nie je dosť , len AC odyssey,borderlands,callofduty MW zaberaju 60GB a viac, takže určite 2TB je ok ako uložisko vlastnych veci,ak nie je problem s navyšenim rozpočtu o 100€ tak nvme ssd na hry aspon 1TB.

No jo to jsou pak lidi co musí mít 2TB, protože tam mají samej bordel :)

• To nechápu 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Division2 Ubisoft napsal(a):

Pokud si myslel 60GB všechny ty hry, tak si pobavil. Včera jsem instaloval Borderlands 3 a 64GB mě trochu překvapilo 😆  Ale asi myslíš každou zvlášť.

S místem máš pravdu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No, ne všechno na PC jsou hry a navíc stačí pár velkých her a máš TB, já třeba bordel nemám ale používám počítač zároveň i jako odkládání fotek a videí a mám přes 1tb zabrany  a hraju hodně her , takže pro mě osobně 2TB Akorát při dnešních cenách to je skoro nic :)

• Like 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Hynex napsal(a):

No, ne všechno na PC jsou hry a navíc stačí pár velkých her a máš TB, já třeba bordel nemám ale používám počítač zároveň i jako odkládání fotek a videí a mám přes 1tb zabrany  a hraju hodně her , takže pro mě osobně 2TB Akorát při dnešních cenách to je skoro nic :)

No nemá smysl asi o tom debatovat, pokud nevystačíš s 1TB tak nevystačíš.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No blížíme se k vydání hodně nových her, red dead redemption 2 má něco kolem 150gb a uvidíme kolik místě budou zabírat nově očekávané tituly jako cyberpunk, myslím že na herní PC by měl být alespoň 1TB HDD spíše dva, protože proč ne když to stojí skoro stejně a ty možnosti tu jsou, navíc to kdykoliv můžeš využít

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...