Jump to content
Hynex

Rozbitá karta z bazaru: cena/spolehlivost?

Recommended Posts

Ahoj, tak zase píšu s jedním takovým hloupým nápadem, napadlo mě koupit levně rozbitou 2080ti z bazaru a nechat ji opravit, vyšlo by to minimálně o půlku levněji než kupovat novou, ale zase mám nějaké pochybnosti o trvanlivosti takových oprav.

Počítám, že s tím asi nemáte zkušenosti,ale zajímalo by mě co si o tom myslíte

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 3 hodinami, Hynex napsal(a):

Ahoj, tak zase píšu s jedním takovým hloupým nápadem, napadlo mě koupit levně rozbitou 2080ti z bazaru a nechat ji opravit, vyšlo by to minimálně o půlku levněji než kupovat novou, ale zase mám nějaké pochybnosti o trvanlivosti takových oprav.

Počítám, že s tím asi nemáte zkušenosti,ale zajímalo by mě co si o tom myslíte

Tie tvoje nápady fakt nemajú chybu - takže môj názor už vieš! mFacepalmm

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem si o tom více zjišťoval, ale nějak se nemůžu rozhodnout, oprava artefaktů prý je možná a ne zas tak drahá, ale zase když už se ta karta jednou porouchala, tak je vadná a asi nebude 100% stabilní ne? Nebo bude?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Hynex napsal(a):

Tak jsem si o tom více zjišťoval, ale nějak se nemůžu rozhodnout, oprava artefaktů prý je možná a ne zas tak drahá, ale zase když už se ta karta jednou porouchala, tak je vadná a asi nebude 100% stabilní ne? Nebo bude?

to bude bomba kšeft :D , minule jeden na bazoši plakal že lacno kupil 1080ti, dal do opravy a robila ešte viac artefaktov, takže zaver si urobiš sam. nakoniec bol rad ked chladič predal za 30€ . takže asi tak sa ti to oplati.

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No když já bych do toho asi tolik nedal 😅 Hmm asi ještě rok počkám, až začnou lidé kupovat Ampere grafiky, tak 

na bazaru bude více Turing

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.