Jump to content

Recommended Posts

Ahoj, nevím jestli se vám to děje taky ale při startu pc jednou za několik dní mi pc uděla to že se mi nehorázně po startu ihned začne sekat. Po té ho musím restartovat, a pc jede úplně v pohodě jako by se nic nestalo setkali jste se s tím někdy? 

Moje sestava: 

AMD Ryzen 5 3600

GIGABYTE GeForce GTX 1660 OC 6G, 6GB GDDR5

GIGABYTE X570 AORUS ELITE - AMD X570

HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3333

WD SSD Blue 3D NAND, M.2 - 250 GB

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

ti jedno poviem ze tato doska nema najmensi problerm ani s 3900X , osobne odskusane, samozrejme netreba zabudnut udrziavat dosku aktualnu -  BIOS, nedavno cipset drivery nove vysli od AMD, skus odinstalovat bloatware v podobe msi afterburner a podobnych sledovatelov FPS . skus najnovsi build 1909 - win10 myslim. to SSD mas v prvom alebo druhom NVME slote?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 19 minutami, Division2 Ubisoft napsal(a):

ti jedno poviem ze tato doska nema najmensi problerm ani s 3900X , osobne odskusane, samozrejme netreba zabudnut udrziavat dosku aktualnu -  BIOS, nedavno cipset drivery nove vysli od AMD, skus odinstalovat bloatware v podobe msi afterburner a podobnych sledovatelov FPS . skus najnovsi build 1909 - win10 myslim. to SSD mas v prvom alebo druhom NVME slote?

Zkusím večer aktualizovat bios PC je starý cca týden, Žádné sledování FPS tam nemám nainstalované kromě Shadow play od NVIDA na nahravaní obrazu. Disk mám v prvním slotu m2 ale je pravda že jsem bios ještě neaktualizoval. Myslel jsem si že to dělají utilitky od Gygabite. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Host
Reagovat na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen jako video..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš původní obsah byl obnoven. .   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...