Jump to content
bedndom

Potřebuji pomoc s výběrem komponentů

Recommended Posts

Zdravím, jelikož se v tomhle vůbec nevyznám, chtěl bych rady od zkušenějších :) Hotový PC zatím kupovat nechci, možná mi tady někdo poradí lepší variantu.. 

Sháním PC sestavu do 20.000 kČ, vč.  OS systému. Nepožaduji zbytečné barevně blikající a svítící komponenty. Chci prostě aby PC šlapal jak má i pár let, počítá se s případným pozdějším upgradem. 

PC bych využíval na hraní her typu : CSGO, APEX, PUBG, DayZ Standalone, GTA V a hry tomu podobné. 

Dále k tomu vhodný monitor do 5.000 KČ, zbytek mám. 

S cenovou hranicí se dá lehce hýbat, max však do 25.000

Děkuji a mějte se fajn :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Názory na tohle? 

AMD RYZEN 5 3600

ASUS TUF B450-PRO GAMING

HyperX 16GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Predator Series

MSI GeForce GTX 1660 Ti VENTUS XS 6G OC

ADATA XPG SX8200 Pro SSD 256GB

Seagate BarraCuda 2TB

Seasonic Focus 650 Gold Semi-modular

Fractal Design Focus G Black

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je to dobře sestavené.

Jestli nepotřebuješ dizajn jak píšeš, tak paměti jsou deskou podporované a podstatě levnější Corsair 16GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX

O té grafice tu někdo psal, že má nic moc chlazení.

Zdroj by stačil 550W.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na ty ramky kouknu díky @westikkrystof

Znáš nějakou ověřenou grafiku která je spolehlivá, nebo si myslíš že by se to dalo uchladit přídavnými větráky? 

Ohledně zdroje - vadí to když zdroj bude silnější než je potřeba? Má to nějak vliv na chod počítače? Přeci jen tam bych chtěl nějakou rezervu, omlouvám se že se ptám na kraviny ale do téhle doby jsem měl jen různé konzole a notebook takže jsem takové věci vůbec neřešil :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Koukal jsem na ten Ventus a nemělo by to být vůbec špatné, spíše naopak. Někde jsem to tu četl na fóru, že není dobrá. Spíše si ji někdo spletl s řadou Armor. Ta má tradičně chlazení na 💩.

Silnější zdroj ničemu nevadí, pokud to není extrém. 650W je v pohodě. Důležitá je účinnost ideálně gold certifikace, jak máš, a integrované veškeré možné ochrany.

Editoval(a) westikkrystof
  • Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.