Jump to content

Recommended Posts

Dobrý den, vybral jsem si mojí novou počítačovou sestavu, co na ní řikáte, popřípadě co by jste změnili?

https://www.czc.cz/8vo787eo0iie9bv4uop34iho54/seznam

Ještě si nejsem jistý jestli je toto můj budget, každopádně si nevšímejte toho FallOutu 4 co si k tomu chci koupit.

Díky za každou radu, co sem napíšete :))

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Udělá ta RX590 opravdu velký rozdíl oproti RX580?

A jinak chci upozornit že budu sestavu možná kupovat na vánoce tohoto roku, takže uvidíme jaké budou vánoční slevy, pokuď ta rx590 opravdu bude stejně drahá jako rx580 nebudu se vůbec zlobit :D

Editoval(a) speed131
jsem trochu deb.. :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano to máte pravdu, ale uvidíme jak to bude o vánočních slevách, jasně že bych teď vzal tu rx590 i když moc výkonu oproti rx580 nenabídne :D Každopádně děkuji za pomoc, o těchto cenových rozdílech jsem opravdu netušil.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jinak zvládla by ta RX580/RX590 hraní v QHD? Přemýšlím o tomto monitoru https://www.czc.cz/aoc-cq32g1-led-monitor-31-5/268531/produkt

Vím že těch 144hz nevyužiju na QHD, ale do budoucna plánuji upgrade na RX5700XT (spíše RX6700XT). Dokázalo by mi to dát alespoň víc než 120fps na QHD při ne moc náročných hrách jako třeba: CS:GO, Hearts Of Iron 4 (tam je to zbytečnost), Euro Truck Simulator 2 a někdy možná World Of Tanks, díky za všechny rady, vážím si toho.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano do budoucna plánuji koupit rtx3070/80 (vím že neexistuje ale píšu do budoucna) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mám našetřeno docela dost :D Jen asi budu muset platit do narozenin ale tak co za počítač to stojí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 19 hodinami, speed131 napsal(a):

Ano do budoucna plánuji koupit rtx3070/80 (vím že neexistuje ale píšu do budoucna) 

Před 12 hodinami, speed131 napsal(a):

mám našetřeno docela dost :D Jen asi budu muset platit do narozenin ale tak co za počítač to stojí.

Jako student dát za gk 30 000Kč+++ za to stojí? Až tě bude počítač živit, tak možná, ale jen tak do domácího pc na hraní je to nesmysl.

Větší smysl by mi dávalo počkat na slevy i tak zbytečné rtx 2080.

Král současného best buy je rx5700xt. Uvidíme s čím přijde amd do budoucna, když má tak našlápnuto..

Editoval(a) westikkrystof

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď