Jump to content
WolvedMusic

Základní deska pro příští rok (2021) - Intel i7-9700K

Recommended Posts

Ahojte, tento rok budu mít rtx 2060, nic méně mám teď i5 7400 (kaby lake) a viděl jsem pár testů a intel to bottleneckuje. I bych chtěl větší výkon takže jsem si řekl že si koupím ddesku a procák. Nicméně peníze jsou pro to nezbytné jak by se dalo čekat. Takže to co bych chtěl je:

zjistit jestli ta I5 vážně bottleneckuje grafiku a jestli (jestli jo tak jak moc) a jestli se při bottlenecku dá něco zničit? když to poběží ten rok? (byl bych rád odpověd od @milanfon díky)

Jestli je tato deska dobrá na příští rok (tím myslím vánoce v roce 2020 btw.) :https://www.alza.cz/msi-mpg-z390-gaming-pro-carbon-d5471041.htm?o=3

a potom tedy I7-9700K což nevím jestli i7 nebo I5 9600K (dělám v adobe a hry)

díky za odpovědi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Při bottlenecku se nic nezničí, jen bude více vytížený komponent toť odpověď na jednu podotáku :)

Editoval(a) Hynex

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 hodinami, Hynex napsal(a):

Při bottlenecku se nic nezničí, jen bude více vytížený komponent toť odpověď na jednu podotáku :)

Super díky :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Myslím, že rozumnější bude počkat na nový socket a procesory 10. generace, které by měli snad někdy v lednu vyjít, pokud chceš tedy Intel. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, milanfon napsal(a):

Myslím, že rozumnější bude počkat na nový socket a procesory 10. generace, které by měli snad někdy v lednu vyjít, pokud chceš tedy Intel. 

Jo tak super, počkám si díky :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď