Jump to content
RomanS

poprosím poradiť / odporúčiť, ryzen 7 + 5700xt

Recommended Posts

Zdravím, 
Poprosil by som si od Vás poradiť a odporučiť k tejto zostave: 
https://www.czc.cz/264590,268541,253493,237133a,246362,268199/kody

Skriňu  do ktorej sa vojde tá 30 cm grafika, má dobrý air flow, nasávanie spredu, výduch vzadu, ideálne aj sieťku proti prachu a je v prijateľnej cene

Základnú dosku s chipsetom x570 za prijatelnu cenu

Chladenie CPU , uvedený chladič Be quiet! alebo nejaký iný vhodný chladič (voda/vzduch)

Zdroj kvalitný, výkon aj k rezerve nech nejde v záťaži stále naplno

Monitor moja predstava je niečo ako tento AOC: https://www.czc.cz/aoc-24g2u5-led-monitor-24/276047/produkt (je dostatočne dobrý za takú cenu?) (značky Acer a LG nemám moc rad kôli zlým skúsenostiam)

RGB podsvietenie nepotrebujem ale ak bude tak sa poteším
budem používať ešte aj aktuálny monitor ako sekundárny (2 krát 1080px)
chcem aby to bolo tiché aj v záťaži, cena: limit nie je, ale nech to neni nejak prehnané
zameranie: výkon primárne na hry, CPU chcem 8 jadro
nakupovať budem z iných obchodov, ak som niečo zabudol prosím pripomente (windows je samozrejmosť)

Za odpovede Ďakujem

Editoval(a) RomanS

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

V tom seznamu chybí polovina věci. Ale budu hodnotit to co tam máš teď. Misto strix bych vzal Sapphire Nitro+.

RAM 2x8, nevím jakou máte desku ale dal bych crosshair vi hero a ušetřené peníze dáte za 2x8

SSD za tu cenu nic moc když koupíte Sx8200 tak za cenu toho Samsungu můžete mít 2TB

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ja mam najlepšie skusenosti s asus x570 tuf gaming plus a gigabyte x570 aorus elite . často vydavaju nove biosy , nemam s oboma doskami najmenši problem, v oboch su patriot steel series ramky 3733mhz čo ma stali nejakych 80€ za 16GB kit , a overene mam aj corsiar vengeance LPX 3200mhz. k ryzenu tretej generacie odporucam ram 3600MHZ.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 hodinami, RomanS napsal(a):

Chladenie CPU , uvedený chladič Be quiet! alebo nejaký iný vhodný chladič (voda/vzduch)

Ale pozor,chladič čo tam máš teraz je pre Threadripper.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď