Jump to content
WolvedMusic

BottleNeck - Rtx 2060 + i-5 7400 Kaby Lake

Recommended Posts

Ahojte, mám i5-7400 kaby lake na 1151 (jak jinak) a chci se zeptat jestli mi procesor bude bottleneckovat grafickou kartu Rtx 2060 6gb gaming? Protože mám základní desku která má kaby lake a nepodporuje kávu. Co myslíte ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Trochu 🤔  viděl jsem video kde měl starou i7 2generace s GTX 1060 a bottleneck téměř nebyl (ale jelikož to měl jako externí grafiku ubralo mu to cca 10% výkonu)

Ten bottleneck calculator bych nebral moc vážně, někdy ukazuje úplné nesmysly ale hodí se pro orientaci

Ale určitě to nebude moc hrozné

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, Hynex napsal(a):

Trochu 🤔  viděl jsem video kde měl starou i7 2generace s GTX 1060 a bottleneck téměř nebyl (ale jelikož to měl jako externí grafiku ubralo mu to cca 10% výkonu)

Ten bottleneck calculator bych nebral moc vážně, někdy ukazuje úplné nesmysly ale hodí se pro orientaci

Ale určitě to nebude moc hrozné

Super díky.. protože ta deska nedokáže snést coffee lake takže bych musel koupit desku, procák což nevím jestli se mi chce pro těch třeba 30 % 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevím jak to myslíš, ty si chceš kupovat nový procesor a desku, nebo proč píšeš to s coffee lake?

Před 2 hodinami, WolvedMusic napsal(a):

Super díky.. protože ta deska nedokáže snést coffee lake takže bych musel koupit desku, procák což nevím jestli se mi chce pro těch třeba 30 % 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 23 minutami, Hynex napsal(a):

Nevím jak to myslíš, ty si chceš kupovat nový procesor a desku, nebo proč píšeš to s coffee lake?

Hovorí že sa mu nechce kupovať nový procesor a dosku pre coffee lake :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Hynex napsal(a):

No mám kaby lake a Kdybych chtěl upgrade tak i7 s kaby lakem nevím nevím 😂

kdyby to ta deska dala coffee lake tak bych ten upgrade dal 

Editoval(a) WolvedMusic

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kup si novou desku 😅

Před 5 hodinami, WolvedMusic napsal(a):

Super díky.. protože ta deska nedokáže snést coffee lake takže bych musel koupit desku, procák což nevím jestli se mi chce pro těch tř

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Hynex napsal(a):

Kup si novou desku 😅

Nemůžeš nějakou doporučit prosím ? Mám vybranou: Msi mpg Z390 gaming edge ac co myslis ? Nebo nějaká lepší v menším budgetu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 30 minutami, Hynex napsal(a):

Ta vypadá dobře, a co tam chceš dát za procesor?

No jako chtěl bych to udělat jako přesně za rok... tak nějak teď nemám peníze vyhazovat ale vzal bych ji s i7 9700K 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No ten je hodně drahý, zase ale jako má výkon... samozřejmě ryzeny jsou v poměru cena výkon lepší, ale jestli chceš opravdu výkonný Intel, tak tenhle se velmi vyplatí

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Hynex napsal(a):

No ten je hodně drahý, zase ale jako má výkon... samozřejmě ryzeny jsou v poměru cena výkon lepší, ale jestli chceš opravdu výkonný Intel, tak tenhle se velmi vyplatí

Tak Ryzen je na tom jakoby lip poměr cena výkon ale ja delam v adobe a hraju takže já radši intel no...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to jo, tím pádem je ten i7 9700 dobrá volba no, v těch intel deskách se teď moc neorientuju, tak zkus ještě vytvořit sólo vlákno (novou otázku nové téma), nicméně řekl bych, že je lepší koupit WiFi/bluetooth kartu než to mít na desce, protože ty nebývá moc kvalitní a hlavně jsou ty desky dražší

Editoval(a) Hynex

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď