Jump to content
Marek Sokol

2x GTX690 SLI a pripojenie s monitorom ktory ma HDMI a DisplayPort

Recommended Posts

Ahoj chalani vedel by niekto prosim vas poradit ako by som vedel pripojit moje dve graficke karty rady GTX690  s 

Výstupy:
3x DVI (1x DVI-D, 2x DVI-I)
1x mini DisplayPort v1.2

na monitor ktory ma vtupy len na HDMI a DisplayPort ? Mam nato pouzit reducku alebo to prepojít cez minisiplayport ? Co by bolo najlepsie ? Tak aby bolo zachovane rozlisenie obrazu odozvi a samozrejme obnovovacej frekvencii s tym aby tam nenastal pripadny BOTTLENECK kvoli nespravnemu prepojeniu GPU a monituru.

monitor ma rozlisenie 3440x1440 | 120Hz | 21:9. Odezva [ms]: 5 

Ked tak poprosim aj poradit konkretny kabel alebo redukciu. Vopred dakujem.

Editoval(a) Marek Sokol

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 3 hodinami, Marek Sokol napsal(a):

Ahoj chalani vedel by niekto prosim vas poradit ako by som vedel pripojit moje dve graficke karty rady GTX690  s 

Výstupy:
3x DVI (1x DVI-D, 2x DVI-I)
1x mini DisplayPort v1.2

na monitor ktory ma vtupy len na HDMI a DisplayPort ? Mam nato pouzit reducku alebo to prepojít cez minisiplayport ? Co by bolo najlepsie ? Tak aby bolo zachovane rozlisenie obrazu odozvi a samozrejme obnovovacej frekvencii s tym aby tam nenastal pripadny BOTTLENECK kvoli nespravnemu prepojeniu GPU a monituru.

monitor ma rozlisenie 3440x1440 | 120Hz | 21:9. Odezva [ms]: 5 

Ked tak poprosim aj poradit konkretny kabel alebo redukciu. Vopred dakujem.

medzi monitorom a grafikou tak maximalne INPUT LAG , bottleneck je niečo ine. tak to daj normalne cez redukciu dvi-hdmi+hdmi kabel do monitoru. ak monitor nie je 144hz a viac tak staci hdmi. väčšina tak ma že hdmi 120hz a DP 144hz. samozrejme sa to liši vyrobok od vyrobku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...