Jump to content
Daniel94

PC sestava (AMD)

Recommended Posts

Před 12 minutami, Daniel94 napsal(a):

Zdravim, chtěl bych znát váš názor na tuhle PC sestavu. Popřípadě co byste doporučili vyměnit.

Počítač budu mít převážně na nejnovější hry.

https://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htm?sharelist=766A696C6C6B61789

CPU stačí Ryzen 5 3600 ,Win 10 kúpiť z aukra a tú PC bedňu dúfam nemyslíš vážne!

Mechaniku naozaj potrebuješ?Chýba ti chladič CPU.

Editoval(a) Róbert Dilik
  • Nesouhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 14 minutami, Daniel94 napsal(a):

Zdravim, chtěl bych znát váš názor na tuhle PC sestavu. Popřípadě co byste doporučili vyměnit.

Ešte by som zmenil dosku za Asus Crosshair VI Hero https://www.alza.cz/gaming/asus-rog-crosshair-vi-hero-d4737577.htm

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Možná bych se podíval po trochu lepší skříni, nebo dokoupil lepší větrák či dva, z vlastní zkušenosti vím, že ten předinstalovaný vůbec netáhne

lepší skříň bych doporučil něco s více otvory a pozicemi pro větráky, pokud chceš hrát náročné hry, tak je dobrý odvod tepla ze skříně důležitý, možná by se ze to vyplatilo i trochu připlatit 

Fortron CTM240 například umožňuje skvelé rozšíření v oblasti ventilátorů

Editoval(a) Hynex

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Daniel94 napsal(a):

ak ti to rozpocet dovolí tak ostan pri 3700X , chladič môžeš časom vymeniť ak ti nebude vyhovovať. a skrina , nejaká s dobrým "airflow" . k ryzen 3000 silne odporúčam ramky s 3600mhz frekvenciou alebo 3200mhz CL čo najnižšie . a davat 3000cz za windows ? ako sa tu píše, nejaké aukro. za ušetrene si vylepšíš počítač alebo len uštríš.

Editoval(a) Division2 Ubisoft

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Hynex napsal(a):

Možná bych se podíval po trochu lepší skříni, nebo dokoupil lepší větrák či dva, z vlastní zkušenosti vím, že ten předinstalovaný vůbec netáhne

lepší skříň bych doporučil něco s více otvory a pozicemi pro větráky, pokud chceš hrát náročné hry, tak je dobrý odvod tepla ze skříně důležitý, možná by se ze to vyplatilo i trochu připlatit 

Fortron CTM240 například umožňuje skvelé rozšíření v oblasti ventilátorů

Právě že potřebuju někde ušetřit no tak nechci kupovat drahou skříň :)

Doporučili byste mi nějakou levnou skříň?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 minutami, Division2 Ubisoft napsal(a):

ak ti to rozpocet dovolí tak ostan pri 3700X , chladič môžeš časom vymeniť ak ti nebude vyhovovať. a skrina , nejaká s dobrým "airflow" . k ryzen 3000 silne odporúčam ramky s 3600mhz frekvenciou alebo 3200mhz CL čo najnižšie . a davat 3000cz za windows ? ako sa tu píše, nejaké aukro. za ušetrene si vylepšíš počítač alebo len uštríš.

Procesor chci nechat určitě takovej co tam je a nějaké jiné ramky byste mi doporučili?

Jinak rozpočet mám do 35k no už kahle to překračuju :D zatim to moc nevadí, ale víš se mi moc nechce.

Editoval(a) Daniel94

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Daniel94 napsal(a):

Procesor chci nechat určitě takovej co tam je a nějaké jiné ramky byste mi doporučili?

na b450 mam najlepšie skusenosti s corsair vengeance lpx 3200mhz , ktoré sú v normálnej cene , potom môžem odporučiť patriot steel series 3600mhz alebo 3733mhz , sa dali kúpiť do 80€ - zvýšenie výkonu do 10% oproti 3200mhz cl16 na identickej zostave.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Daniel94 napsal(a):

Právě že potřebuju někde ušetřit no tak nechci kupovat drahou skříň :)

Doporučili byste mi nějakou levnou skříň?

No právě ta stojí jen 1100 myslím, jinak oprava je to CMT240 

no já mám Evolveo nate 1, když tam právě dokoupíš dva dobré ventilátory, tak by to mělo odvádět vzduch dobře, ty předinstalované jsou tam ale opravdu aušusové

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...