Jump to content

Recommended Posts

Intel Core i3-6300                                                                  -Procesor  
MSI Z270 TOMAHAWK - Intel Z270                                        -Deska     
MSI Radeon RX 470 GAMING X 8G, 8GB GDDR5                 -Grafika   
Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4 2133        -Ram      
Thermaltake Toughpower 550W                                             -Zdroj     
Sharkoon T9 Value                                                                 -Bedna

Koukal jsem se na všechny tvoje videa a tahle sestava by měla fungovat :D, ale chci si to ověřit. Dík za odpověď.   

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Jo, to vypadá slušně. Z270 čipset nepotřebuješ, stačí B250, ale jestli v budoucnu plánuješ upgrade, tak proč ne. Navíc máš tam Skylake, kterému stačí B150. Jestli to s tím procesorem myslíš dlouhodobě a nechceš taktovat, což by stejně se s 200 čipsetem nešlo a musel bys koupit nějakou 100 (třeba tu B150), tak vem 7300. Cena se nezmění a výkon naroste o 10%. Zbytek se mi líbí :D

Odkaz na příspěvek

Jo, to vypadá slušně. Z270 čipset nepotřebuješ, stačí B250, ale jestli v budoucnu plánuješ upgrade, tak proč ne. Navíc máš tam Skylake, kterému stačí B150. Jestli to s tím procesorem myslíš dlouhodobě a nechceš taktovat, což by stejně se s 200 čipsetem nešlo a musel bys koupit nějakou 100 (třeba tu B150), tak vem 7300. Cena se nezmění a výkon naroste o 10%. Zbytek se mi líbí :D

​Díky za radu :) 

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...