Jump to content

Recommended Posts

Zdravím všechny ochotné rádce :) :D

mám tuto desku https://www.czc.cz/asus-m5a99fx-pro-r2-0-amd-990fx/111866/produkt

a mám problém,který už nevím jak mám řešit .. zkusil jsem všechno 

po zapnutí PC mi asi tak 2-3 sekundy nesvítí myš,klávesnice ... nic .. prostě jsou jakoby vypnutá USB :D ... noo a v okamžik kdy se rozjedou ... už je pozdě na to abych mačkal DEL nebo F2

prostě se kvůli tomu nedokážu dostat do biosu ... zkoušel jsem asi 5 ruznych klavesnic,od drahých ,tak po uplně shitové ... a prostě je to vždy stejné .. všechno se rozjede až po tom co zmizne ta první obrazovka na které se musí mačkat F2 abych se tam dostal ... nemáte někdo radu,co ve windows,nebo systému změnit ? ... jak tohle vyřešit ? ... jak říkám .. já už zkusil vše

děkuji všem,kdo mi pomůže,zaplatím ho zlatem :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 25 minutami, Jakub Mužík napsal(a):

Zdravím všechny ochotné rádce :) :D

mám tuto desku https://www.czc.cz/asus-m5a99fx-pro-r2-0-amd-990fx/111866/produkt

a mám problém,který už nevím jak mám řešit .. zkusil jsem všechno 

po zapnutí PC mi asi tak 2-3 sekundy nesvítí myš,klávesnice ... nic .. prostě jsou jakoby vypnutá USB :D ... noo a v okamžik kdy se rozjedou ... už je pozdě na to abych mačkal DEL nebo F2

prostě se kvůli tomu nedokážu dostat do biosu ... zkoušel jsem asi 5 ruznych klavesnic,od drahých ,tak po uplně shitové ... a prostě je to vždy stejné .. všechno se rozjede až po tom co zmizne ta první obrazovka na které se musí mačkat F2 abych se tam dostal ... nemáte někdo radu,co ve windows,nebo systému změnit ? ... jak tohle vyřešit ? ... jak říkám .. já už zkusil vše

děkuji všem,kdo mi pomůže,zaplatím ho zlatem :D

clear bios s jumperom na doske pri vypnutom pocitaci odpojenom od prudu. pre podrobnejsiu proceduru použiť GULUGULU

image.png.5f591564b884ea3dc622badeb9641be5.png

Editoval(a) Division2 Ubisoft

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.