Jump to content

Recommended Posts

Před 6 minutami, Vojtěch Šokala napsal(a):

Doporučuji příplatit za Crosshair VI Hero jinak to vypadá skvěle.

Jenom pro info tu kartu co chceš není skladem tak můžeš vzít tuto https://www.czc.cz/gigabyte-geforce-rtx-2080-super-windforce-oc-8g-8gb-gddr6/264864/produkt

máte namysli tohle ? https://www.czc.cz/asus-crosshair-vi-hero-amd-x370/208513/produkt

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Tak upřesnění, myslel jsem jako v téhle cenové kategorii, že by se vyplatilo připlatit za něco lepšího, jako ne že by to byla špatná deska ale x370 je přeci jen už lehce překonana záležitost

• Nesouhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Hynex napsal(a):

Tak upřesnění, myslel jsem jako v téhle cenové kategorii, že by se vyplatilo připlatit za něco lepšího, jako ne že by to byla špatná deska ale x370 je přeci jen už lehce překonana záležitost

a co by jste jako vy doporučil ??

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, Hynex napsal(a):

Taklhle dobrá sestava a x370 chipset .. spíše ber alespoň ten B450

Crosshair VI Hero doporučujem aj ja.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobře, když jsem si přečetl více článků na více fórech abych trochu dostal rozhled, nikdo s tou deskou problém neměl takže asi tedy je dobrá, jedině s čím mívá problém je 3200mhz na RAMkách ale s tím se dá žít

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak ten problém se vyskytoval jen zhruba v půlce případech a častěji ho prý vyřeší nejnovější BIOS

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 55 minutami, Hynex napsal(a):

Dobře, když jsem si přečetl více článků na více fórech abych trochu dostal rozhled, nikdo s tou deskou problém neměl takže asi tedy je dobrá, jedině s čím mívá problém je 3200mhz na RAMkách ale s tím se dá žít

S tým sa dá žiť lebo nie je žiadny problém a RAM-ky idú pretaktovať na 3200 MHz +++.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď