Jump to content

Recommended Posts

Před 6 minutami, Vojtěch Šokala napsal(a):

Doporučuji příplatit za Crosshair VI Hero jinak to vypadá skvěle.

Jenom pro info tu kartu co chceš není skladem tak můžeš vzít tuto https://www.czc.cz/gigabyte-geforce-rtx-2080-super-windforce-oc-8g-8gb-gddr6/264864/produkt

máte namysli tohle ? https://www.czc.cz/asus-crosshair-vi-hero-amd-x370/208513/produkt

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Tak upřesnění, myslel jsem jako v téhle cenové kategorii, že by se vyplatilo připlatit za něco lepšího, jako ne že by to byla špatná deska ale x370 je přeci jen už lehce překonana záležitost

• Nesouhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Hynex napsal(a):

Tak upřesnění, myslel jsem jako v téhle cenové kategorii, že by se vyplatilo připlatit za něco lepšího, jako ne že by to byla špatná deska ale x370 je přeci jen už lehce překonana záležitost

a co by jste jako vy doporučil ??

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobře, když jsem si přečetl více článků na více fórech abych trochu dostal rozhled, nikdo s tou deskou problém neměl takže asi tedy je dobrá, jedině s čím mívá problém je 3200mhz na RAMkách ale s tím se dá žít

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 55 minutami, Hynex napsal(a):

Dobře, když jsem si přečetl více článků na více fórech abych trochu dostal rozhled, nikdo s tou deskou problém neměl takže asi tedy je dobrá, jedině s čím mívá problém je 3200mhz na RAMkách ale s tím se dá žít

S tým sa dá žiť lebo nie je žiadny problém a RAM-ky idú pretaktovať na 3200 MHz +++.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď