Jump to content

Recommended Posts

Zdravím, potřeboval bych zkontrolovat sestavu, která bude určena ke hraní her a streamování. Na tuto sestavu mám rozpočet 31 900kč a nechám si ji složit u CZC.cz

Odkaz na sestavu: https://www.czc.cz/264414,192299,200384,220742,247331,256963,264877,256043,241835,249920,187894/kody

Budu rád za všechny rady a předem děkuji.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Na herní monitor má celkem dost velkou odezvu, buďto bych si trochu připlatil za lepší, nebo bych za stejnou cenu koupil nějaký co má menší odezvu, jinak na hry bych možná bral 2tb HDD

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nejsem kompetitivní hráč, takže mi na té odezvě tolik nezáleží, ale jde mi o ten IPS panel a tenké rámečky. Spíš si chci ověřit, zda-li jsme při tvorbě této sestavy neudělal žádnou chybu. (Výkon zdroje, špatné disky atd...)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prý adata SSD nejsou nejlepší, zkus se podívat do sekce disky, tam je hodně debad o dobrých SSD čekáh

• Nesouhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

SSD je v pohodě SX8200 je nejlepší cena/výkon

Vzal bych ale něco jiného než ventus pokud nechceš stíhačku

Editoval(a) Vojtěch Šokala
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Hynex napsal(a):

Prý adata SSD nejsou nejlepší, zkus se podívat do sekce disky, tam je hodně debad o dobrých SSD čekáh

Neviem odkiaľ máš tie informácie ohľadom Adata SSD.Mám v dvoch PC Adata XPG Gammix S11 M2 a žiadny problém som nezaznamenal.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...