Jump to content

Recommended Posts

dobrý večer,

hned ze začátku řeknu, že tenhle dotaz je pro kámoše a ten se ptá jestli je tenhle  pc sestava dobrá na práci a hraní .

děkuji za odpovědi

Editoval(a) Kačer LP
  • Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 17 hodinami, Kačer LP napsal(a):

dobrý večer,

hned ze začátku řeknu, že tenhle dotaz je pro kámoše a ten se ptá jestli je tenhle  pc sestava dobrá na práci a hraní .

děkuji za odpovědi

To je dobrá trága. Bych se styděl to nabízet..

Nedávno jsem tu skládal základ "herního pc" a bylo by to asi takhle: https://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htm?sharelist=766A6B726D6E617B4

Levněji se dá dostat pouze horší deskou, horšíma ramkama a bez SSD, ale tomu bych už neříkal základ na hraní, ale znouzecnost. I tak je má výše uvedená uvedená konfigurace vhodná na méně náročné hry. CS:GO, League of Legends, World of Warcraft, World of Tanks apd.

Pro začátečníka, nebo méně zkušeného bych doporučil mou původní konfiguraci s jedním diskem SSD. Sice méně místa, ale také méně nastavování a starostí: https://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htm?sharelist=766A6B726D6E617A3

Editoval(a) westikkrystof

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 minutami, Lustig napsal(a):

neviem sice ake narocne hry chce hrat no ak narocnejsie radsej nejkaku r3 1300x/1200 a k tomu rx 570/80

Do 10tis? Zkus to poskládat..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Najväčší problém je tých 10 000 úprimné za 10 000 sa nedá poskladať poriadny pc na hry, osobne by som bral v tom to prípade PS,XBOX.  Príde mi to rozumnejšie ako o rok možno chcieť novú zostavu lebo mu nové hry pôjdu na max 30 FPS, záleží na grafike. 

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 35 minutami, Michal Cvek napsal(a):

Najväčší problém je tých 10 000 úprimné za 10 000 sa nedá poskladať poriadny pc na hry, osobne by som bral v tom to prípade PS,XBOX.  Príde mi to rozumnejšie ako o rok možno chcieť novú zostavu lebo mu nové hry pôjdu na max 30 FPS, záleží na grafike. 

plne súhlasím, jedine že chce hrať csko/lol/dota ale to sú aj tak len hry na nervy :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Michal Cvek napsal(a):

Když vezme APU bude stačit nové GPU

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

grafiku bude kupovat, ale chtěl si koupit tu setavu co jsem psal poprvé, ale já doporučuji nějakou tuhle.

vybraljsem ji sám to je polde mě ramky nevím, ale to je jenom orientačně

moc děkuji ,že to to tu žije

Editoval(a) Kačer LP

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 18 hodinami, Michal Cvek napsal(a):

Takže někdo tu chce poskládat levné pc a vy mu tu doporučíte PC,XBOX. To mi přijde, jako bych chtěl doporučit levné auto na dojíždění do práce a vy mi tu navrhnete jezdit MHD. Jak jsem uvedl výše, levné pc na hraní většiny her se +- za 10k složit dá. O poriadnem pc na hry tu nikdo nemluvil.

Před 15 hodinami, Kačer LP napsal(a):

grafiku bude kupovat, ale chtěl si koupit tu setavu co jsem psal poprvé, ale já doporučuji nějakou tuhle.

vybraljsem ji sám to je polde mě ramky nevím, ale to je jenom orientačně

moc děkuji ,že to to tu žije

Tomuhle také nerozumím. Složím tady pěknou vyváženou sestavu, která odpovídá požadavku a má hlavu a patu, ale ty to z nějakého důvodu nesmyslně předěláš a chceš teď co? Aby tady někdo ověřil a zdůvodnil tvůj výběr komponent? Řeknu rovnou, že je to špatně, ale klidně to kamarádovi poskládej. Bude ti určitě vděčný.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

poskládat mu to nechci.ten cpu jsem viděl, že se tam nedá koupit,ale v prár obchodů ještě jde, takže by to vypadalo asi takhle s tou tovojí sestavou. jo a ten  hdd  by jsi vzal ze starého pc, na kolik ti jely ramky. nestačil by menší zdroj tak 550 (počítejme s novou grafikou)

Editoval(a) Kačer LP

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Kačer LP napsal(a):

poskládat mu to nechci.ten cpu jsem viděl, že se tam nedá koupit,ale v prár obchodů ještě jde, takže by to vypadalo asi takhle s tou tovojí sestavou. jo a ten  hdd  by jsi vzal ze starého pc, na kolik ti jely ramky. nestačil by menší zdroj tak 550 (počítejme s novou grafikou)

Cpu vzít jinde. Ramky jsou vybrané k procesoru a desce, aby jeli na XMP profilu 3200MHz. Je to důležité, protože integrovaná grafika si bere paměť z ram. Proto 16GB a 3200MHz. Menší zdroj by stačil, klidně 450W i vzhledem k budoucí grafice, ale silnější zdroj ničemu nevadí a vzhledem k ceně, značce a certifikaci je to dobrá koupě. Zatím je pouze chválen.

Editoval(a) westikkrystof

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Kačer LP napsal(a):

a co tak toto:   https://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htm?sharelist=766A6C6A6B7068770

je su tam veci ktore by mohli byt lepsie ale aj takto by sa to dalo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď