Jump to content
Jakub Mužík

8pin nebo 6pin ... ?

Recommended Posts

zdáár mám dotaz ... schválně jestli mi o dokáže někdo smysluplně odpovědět ... měl jsem grafiku .. vlastně 2.. stejný

jakej typ apod je zbytečný ... na co se ptám se vztahuje k více grafikám

... a měli jak 6 pin .. tak i 8 pin ... ale použil jsem jen 8piny ... myslel jsem si,že si prostě můžu vybrat :D ..ale nekdo mi rikal,ze musim mit zapojeny oba ... tak se ptám ... takto jsem pocitac používal několik let uplně bez problému .. tak jakto,že to fungovalo ??

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Protože si nikdy nedosáhl maximální spotřeby grafiky. Nebo možná dosáhl, ale nezaregistroval si snížení výkonu, nebo pád do windows. Příkon z 8+6pin využije grafika jen vyjímečně. Dokonce lze provozovat gk s 8pin a mít v ní zastrčený jen 6pin. Vše pak záleží, jak se s tím grafika a celý systém popere při nedostatku proudu.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 28 minutami, westikkrystof napsal(a):

Protože si nikdy nedosáhl maximální spotřeby grafiky. Nebo možná dosáhl, ale nezaregistroval si snížení výkonu, nebo pád do windows. Příkon z 8+6pin využije grafika jen vyjímečně. Dokonce lze provozovat gk s 8pin a mít v ní zastrčený jen 6pin. Vše pak záleží, jak se s tím grafika a celý systém popere při nedostatku proudu.

lepšie by som to nenapísal. hold uchylky niektorých uzivatelov samoukov su nevyspytatelne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...