Jump to content

Recommended Posts

Ahoj, mám problém s hrou Watch Dogs 2. Písal som na fórum a podporu Ubisoftu ale u nich to nemá zmysel, keďže im trvá asi 2 týždne odpovedať na 1 otázku a aj tá odpoveď mi nepomohla, preto sa obraciam na toto fórum. 

Problém je v tom že hra nadmerne vyťažuje môj procesor (Ryzen 3 1200) a to aj keď len stojím na mieste, alebo mám hru pozastavenú v menu. Grafická karta (GTX 1050Ti) je pritom využitá len na 30% a je v podstate jedno aké grafické nastavenie si zvolím, frame rate je vždy rovnaký (15 až 29FPS) kvôli procesoru. Ešte sa mi nestalo aby mi v nejakej hre CPU brzdil GPU, pretože ich výkon mi príde dosť vyrovnaný. Môj cieľ je dostať aspoň 30FPS na čo najlepšej grafike (so 60FPS som sa rolúčil, lebo by tam pravdepodobne boli prepady FPS ) 

Dá sa s tým niečo robiť, alebo je to proste "skvost" od Ubisoftu ktorý potrebuje High-end komponenty aj na tie najnižšie nastavenia?

Ďakujem za odpoveď.

*Hra je kúpená originálna, základná verzia cez Uplay 

*Niekoľko-krát som ju už preinštaloval

*Na screenshote sú použité nizke nastavenia

WD2 P1.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

@Vojtěch Šokala 

Ahoj, tú su screeny nastavení 

Minimálne požiadavky hry požadujú AMD FX 6120 ktorý je podstatne slabší než ten môj procesor. Fakt neviem kde je chyba...

FPS sú v podstate rovnaké na stredných/nízkych alebo na mix stredných a vysokých (pohybujú sa od cca 15 do 27, čo je podľa mňa nehrateľné)

WDP2.png

WDP3.png

Editoval(a) Clasher

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se