Jump to content

Recommended Posts

Před 13 minutami, Teurom napsal(a):

boys tak som predtym pisal ale odpisala mi tam iba jedna dobra dusa a + ten moj kamarat ste tam rovno windows z alzy lebo je vadny :D tak som mu urobil daco taketo: https://www.alza.sk/nakupni-seznamy.htm?sharelist=766A6A6E6771627E0 je to dobre ? (chce na tom iba hrat sp hry v peknej grafike)

Ako kupovať v roku 2019 windows za 127€ je celkom haluz. Proste mu vysvetli, že OEM verzie na win10 PRO dostane za 5-10€ z bazaru. Tiež mi nepríde najlepší nápad používať office 60Hz monitor na hranie hier, ale to je len môj názor. Ďalej mi v zostave chýba SSDčko, ktoré je dosť podstatné minimálne na systém. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 4 minutami, Roy napsal(a):

Ako kupovať v roku 2019 windows za 127€ je celkom haluz. Proste mu vysvetli, že OEM verzie na win10 PRO dostane za 5-10€ z bazaru. Tiež mi nepríde najlepší nápad používať office 60Hz monitor na hranie hier, ale to je len môj názor. Ďalej mi v zostave chýba SSDčko, ktoré je dosť podstatné minimálne na systém. 

Windows určitě pryč. Než si koupí licenci z bazoše, může klidně frčet na neaktivované verzi.

60Hz monitor není žádný průser, pokud má dobré ostatní parametry. Na kompetitivní hraní to není, ale na domácí hraní ok.

Bez SSD rozhodně ne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, westikkrystof napsal(a):

60Hz monitor není žádný průser, pokud má dobré ostatní parametry.

Na hranie by som privítal aspoň funkciu FreeSync. Nemusí hneď kupovať 144Hz, aj keď k tej RX 5700 by to nemusel byť najhorší nápad. 

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Roy napsal(a):

Na hranie by som privítal aspoň funkciu FreeSync. Nemusí hneď kupovať 144Hz, aj keď k tej RX 5700 by to nemusel byť najhorší nápad. 

Souhlasím. Teď jsem synovi kupoval nový monitor 75Hz s freesync. Rozhodně lepší volba, ale už stojí něco navíc.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Teurom napsal(a):

boys tak som predtym pisal ale odpisala mi tam iba jedna dobra dusa a + ten moj kamarat ste tam rovno windows z alzy lebo je vadny :D tak som mu urobil daco taketo: https://www.alza.sk/nakupni-seznamy.htm?sharelist=766A6A6E6771627E0 je to dobre ? (chce na tom iba hrat sp hry v peknej grafike)

za +6€ ma 5700XT , sice pouzite ale z alzy, paneboze ludia. :HandsUp:

image.thumb.png.830f6bb041651ef4d74336fe3ef96a4f.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a tak teraz je to dobre ? lebo  jemu ide iba o to aby mal pekne farby (ips) a ste tam mat ten flicker free + ten filter modreho svetla on si neda povedat (asi mesiac som ho prehovaral nech si necha zostavit pc bo stel kupeny hotovy z alzy :D ) a 60hz mu staci on moc narocny neni on chce len najblizsich 5-7 rokov spustist nove hry na 1920x1080 bez upgradu (mozno maleho) a to je vsetko (zanovne by zobral asi za 250e :D )

Editoval(a) Teurom

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 37 minutami, Teurom napsal(a):

a tak teraz je to dobre ? lebo  jemu ide iba o to aby mal pekne farby (ips) a ste tam mat ten flicker free + ten filter modreho svetla on si neda povedat (asi mesiac som ho prehovaral nech si necha zostavit pc bo stel kupeny hotovy z alzy :D ) a 60hz mu staci on moc narocny neni on chce len najblizsich 5-7 rokov spustist nove hry na 1920x1080 bez upgradu (mozno maleho) a to je vsetko (zanovne by zobral asi za 250e :D )

tu ide o princip. 5700 408 , 5700xt 414 . ako to neni bycikel alebo auto ojazdene, to je grafika. ale ved ked moze mat mensi vykon za rovnaku cenu tak preco nie. a monitor nech si kupi aky chce. ja mam VA panel a vyhovuje mi maximalne . dost zalezi kto ten monitor vyraba a co za technologie tam dal. ok. dalej neriesim. za mna vsetko co som chel povedat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 41 minutami, Division2 Ubisoft napsal(a):

tu ide o princip. 5700 408 , 5700xt 414 . ako to neni bycikel alebo auto ojazdene, to je grafika. ale ved ked moze mat mensi vykon za rovnaku cenu tak preco nie. a monitor nech si kupi aky chce. ja mam VA panel a vyhovuje mi maximalne . dost zalezi kto ten monitor vyraba a co za technologie tam dal. ok. dalej neriesim. za mna vsetko co som chel povedat.

@Division2 Ubisoft btw bude sa to prehrievat ? https://www.alza.sk/sapphire-radeon-rx-5700xt-8g-ddr6-d5636480.htm

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...