Jump to content
Gregys

RGB software (Polychrome sync)

Recommended Posts

Zdravím,

před nedávnou dobou jsem upgradoval PC a součástí upgradu byla i nová základní deska. Novou desku jsem zvolil ASRock B450 Steel Legend a zvolil jí kvůli M2 SSD slotům, RGB Headerům a dobré ceně. Nicméně byl jsem velmi nemile překvapen, když RGB software ASRock Polychrome Sync nedetekoval moje RAMky (ADATA XPG SPECTRIX D60G 2x8GB 3200MHz CL16), i přesto, že by měly být podle specifikací podporovány. Software je prostě nedetekuje. Kvůli tomu jsem nucen používat jiný software výhradně pro RAM, protože jiný RGB software nefunguje na ASRock deskách. Software jsem stáhl 3 verze, z nichž mi fungovala pouze ta aktuální a s již zmíněným omezením. Prosím kohokoliv, kdo by mohl alespoň tušit čím to je způsobené, aby se ozval.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ahoj, v celku zajímavý problém :/  Zkusil jsi aktualizovat bios? Je možné, že tam byla nějaká starší verze a proto Polychrome nefunguje. Jinak jaký používáš program na ramky teď?

 

Jinak hledal jsem na ASRock foru a jediné co by si mohl zkusit je toto: http://forum.asrock.com/forum_posts.asp?TID=11684&title=polychrome-sync-not-working na odkazu řeší tuhle problematiku celkově s RGB RAM. Mohlo by to pomoct. Takže si přečti celé vláknu na té stránce a zkus řešení. Kdyžtak obrázek kdyby jsi to nemohl najít: 

image.thumb.png.6cdbfc2637296f4b5937368c84d9bce4.png

 

Určitě najdeme nějaké řešení :) Budu se snažit

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Zdravím,

BIOS mám verzei 2.80, což by měla být aktuální verze a odkaz na fórum pouze radí jak změnit firmware, pokud se software zasekne a nejdou měnit barvy. Zkusil jsem jít krok po kroku a to mělo za následek vymazání barevných profilů a obnovení software do továrního nastavení. RAMky to však stále nedetekuje. I přesto děkuji za odpověď. Software pro ram používám ASUS AURA Sync. Ještě jednou děkuji.

                                                                                                    

 

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

×
×
  • Create New...