Jump to content

Recommended Posts

Poté co spustím se jen resetne. Následně se znovu zapne a problikne logo Gigabyte, ukáže se myš a pak se vypne. Takto stále dokola. Zkoušel sem reset cmosu ale stále se resetuje. 
MB: GA z97x gaming 5

CPU: i5-4690k

GPU: palit 1050 ti

ram: 2x4 hyperX fury 1600MHz — 1x8 hyperX fury 1600MHz

PSU: whiteenergy 500w 

disk: 1TB wd blue 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

no tak zacneme pekne od zakladu. pocitac oholit na dosku procak a ramku, ten whiteenergy zdroj okamzite nahradit seasonic alebo evga  pri skusani . pekne ramky von, grafiku von, disky poodpajat atd atd.. co si budeme hovorit, v pripade nejasnosti ak niecomu nie je rozumiet, odporucam navstivit servis pc kde uz poznaju tieto postupy, lebo moze dojst este k väčšej škode nejakym amaterskym zasahom.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zkoušel sem pouštět s jednou ramkou na různých slotech. Spouštět i přes integrovanou grafiku a pořad stejný problém. Disky jsem odpojil a taky nic. Stále stejný problém. Bohužel jiný zdroj zde teď nemám, ale fungoval od doby co se počítač skládal, 4-5 let( nevím už přesně, protože sem ho nekupoval já ). Vrtá mi hlavou proč se zobrazí myš ( se kterou jde i na tu 1-2 sec pohybovat ) ale pak problikne ta pomlčka a vypne se ( a znovu zapne ). Chtěl bych to zkusit vyřešit bez servisu ale zatím to moc nevypadá.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 minutami, Division2 Ubisoft napsal(a):

da sa vobec vojst do biosu? ak nie tak je doska v pcku, tak to vyzera.

No ono to není moc vidět, ale po tom resetu naběhne logo Gigabyte a pod ním jsou zkratky a je tam že do biosu pomocí DEL, ale nejde to, hned se objeví ta myš a pak se resetne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kdyby někdo cokoli tak pište, pokud chce někdo podrobnější info nebo foto tak taky. Potřeboval bych to ráno vyřešit, nejdýl asi do 3 odpoledne. 
Kdyby to byl můj počítač tak to vydrží, ale není.

Editoval(a) Marakashio

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ty jsem už zkoušel 2 pro jistotu, bohužel pořad stejný. Dá se říct ze i přesně po stejný době se vypne pokaždý. Pořad nevím no. Hledal sem asi do 2 nějaký řešení ale nic. Je možný že se nějak rozbil bios? Protože mi přijde ze do něj chce skočit ale hned se vypne.

Před 3 minutami, Division2 Ubisoft napsal(a):

a nakoniec zistis ze mas vadnu klavesnicu ktora to skratuje :D

aj take som zazil

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 minutami, Marakashio napsal(a):

Ty jsem už zkoušel 2 pro jistotu, bohužel pořad stejný. Dá se říct ze i přesně po stejný době se vypne pokaždý. Pořad nevím no. Hledal sem asi do 2 nějaký řešení ale nic. Je možný že se nějak rozbil bios? Protože mi přijde ze do něj chce skočit ale hned se vypne.

u gigabyte s dual biosom uz videl niekolko pripadov, jednoducho je to stavane tak aby to nevydrzalo vecne. bez druhej dosky nebudes mat istotu . posledna vec je este procesor aj ked tomu davam minimalnu sancu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

kedze sa nedostanes k moznosti preflashovat bios tak pozri na googli ci má doska moznost recovery biosu nejakym postupom. aj ked v pripade dualbios dosiek zevraj automaticky by k tomu malo dojst. skor tipujem na poskodeny cip fyzicky alebo inu zavadu na doske. ale nezabudajme na vymenu zdroja v prvom rade. whiteenergy je najväcsi bullshit

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Division2 Ubisoft napsal(a):

kedze sa nedostanes k moznosti preflashovat bios tak pozri na googli ci má doska moznost recovery biosu nejakym postupom. aj ked v pripade dualbios dosiek zevraj automaticky by k tomu malo dojst. skor tipujem na poskodeny cip fyzicky alebo inu zavadu na doske. ale nezabudajme na vymenu zdroja v prvom rade. whiteenergy je najväcsi bullshit

Mužů ty ramky zkusit v jiném pc? Pokud by byli náhodou rozbité, neudělá to tomu pc nic?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vyzkoušel si reset biosu? Buďto na to bývá tlačítko na desce, nebo taková vidlička, kterou je nutno na pár sekund vodivě propojit, někdy naopak rozpojit. Eventuálně vyndat na minutu baterii. Najdi si to v manuálu desky.

To si měl zkusit jako první.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, westikkrystof napsal(a):

Vyzkoušel si reset biosu? Buďto na to bývá tlačítko na desce, nebo taková vidlička, kterou je nutno na pár sekund vodivě propojit, někdy naopak rozpojit. Eventuálně vyndat na minutu baterii. Najdi si to v manuálu desky.

To si měl zkusit jako první.

Zkusil sem oboje jak ty 2 piny tak baterku a nic 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, Marakashio napsal(a):

Mužů ty ramky zkusit v jiném pc? Pokud by byli náhodou rozbité, neudělá to tomu pc nic?

pokial nie su vyslovene v skrate tak vadne ram sa ohlasia pipanim zo speakra dosky, väčšinou sa dodatocne pripajal na speaker header taky 4 pin nad pripojkami front panelu. no a to ma napadlo ze zapni pc bez ramiek bez diskov bez externej vga. mala by 3x zapipat myslim. to znamena ze este ako tak zije ta doska.

Editoval(a) Division2 Ubisoft

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, westikkrystof napsal(a):

Pomalu bych se smířil s mrtvou deskou...

a nakoniec to bude ten "kvalitný" zdroj. lebo dnes zhanat 1150 dosku nie je sranda.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...