Jump to content

Recommended Posts

Před 2 hodinami, H0nza napsal(a):

zdravím, jakou grafickou kartu by jste mi doporucili to této seestavy?

asi bych bral rx580

https://www.czc.cz/264416,230175,243769,236918,228520,216227/kody

Sestavu máš doma nebo objednáváš? Protože nevidím tam žádný důvod, proč brát CPU s integrovanou grafikou a k tomu dedikovanou grafiku. :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Souhlasím :D Pokud tento pc už máš a výkon ti stačí tak není potřeba kupovat dedikovanou grafiku :) Pokud stavíš pc, tak vyměň procesor za verzi bez G ;) usetříš 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 17 hodinami, David Morávek (Dave) napsal(a):

Souhlasím :D Pokud tento pc už máš a výkon ti stačí tak není potřeba kupovat dedikovanou grafiku :) Pokud stavíš pc, tak vyměň procesor za verzi bez G ;) usetříš 

Před 21 hodinami, VojtěchC napsal(a):

Sestavu máš doma nebo objednáváš? Protože nevidím tam žádný důvod, proč brát CPU s integrovanou grafikou a k tomu dedikovanou grafiku. :) 

kdybych pc stavěl tak sestavím jinak, jenže jsem chtěl mít pc hned takže jsem koupil tento procesor s apu stím že bych pak dokoupil grafiku

( jsem kidos takže nemám tolik peněz a rodiče mi už na to nechtějí dát)

výkon je celkem dobrý za tu cenu avg ve hrách 75fps-fortnite takže na můj 60hz monitor stačí..

ale chtěl bych upragrade grafiky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

popřípadě až budu mít grafiku, vyplatí se ve správci zařízení nechat zapnutou jenom jednu nebo obě?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 minutami, H0nza napsal(a):

popřípadě až budu mít grafiku, vyplatí se ve správci zařízení nechat zapnutou jenom jednu nebo obě?

S procesorom AMD Ryzen 5 3400G ti pojde len integrovaná alebo dedikovaná.Obidve súčasne nepojdu!

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To nejde udělat jako u Intelu že integrovaná dělá obyčejnou práci na monitoru jako třeba video

Před 3 hodinami, Róbert Dilik napsal(a):

S procesorom AMD Ryzen 5 3400G ti pojde len integrovaná alebo dedikovaná.Obidve súčasne nepojdu!

a dedikovaná se stará o hry?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 19 hodinami, Róbert Dilik napsal(a):

ok 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 hodinami, westikkrystof napsal(a):

Btw, k čemu by to bylo dobré?

co? upgrade grafiky? ke hraní..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 23 hodinami, H0nza napsal(a):

Za prvé to nejde, nebo o tom nevím. Dříve to snad podporovaly nějaké notebooky. Ale asi také zjistili, že to je k ničemu.

Za druhé by to dělalo jen bordel v systému.

Grafické karty mají již dávno 2D a 3D režim, kdy ve Windows jsou podtaktované tak, že mají minimální odběr a při zapnutí náročné aplikace přepínají na výkon.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 1. 11. 2019 at 19:35, David Morávek (Dave) napsal(a):

On 1. 11. 2019 at 15:19, VojtěchC napsal(a):

Jakou grafiku teda mám koupit? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 minutami, H0nza napsal(a):

ok ok tak se nesnaser lol, asi na to tady seru jdu si najít sám lol bye 

Před 10 minutami, H0nza napsal(a):

Jakou grafiku teda mám koupit? 

To ti jen připadá..

Záleží na penězích. RX 580 je v současnosti dobrá volba za ty peníze. Celkově se trh gk ustálil a opět platí, že čím více investuješ, tím více výkonu získáš.

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 4. 11. 2019 at 16:43, westikkrystof napsal(a):

To ti jen připadá..

Záleží na penězích. RX 580 je v současnosti dobrá volba za ty peníze. Celkově se trh gk ustálil a opět platí, že čím více investuješ, tím více výkonu získáš.

ok ok tak asi koupím rx 580

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 4. 11. 2019 at 16:43, westikkrystof napsal(a):

To ti jen připadá..

čím dám víc peněz tím více výkonu wow :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, H0nza napsal(a):

čím dám víc peněz tím více výkonu wow :D 

Co ti na tom přijde divného? To, že v současnosti to platí a můžeš si kartu vybrat? 

Ještě nedávno díky debílkům (minerům), co si mysleli, že zbohatnou díky pěti RX 580, to bylo jinak.  Jeden den si koupil tu RX 580 za 5000Kč, a druhý den byla za stejnou cenu maximálně 1050Ti nebo RX 560 a tu RX 580 si nesehnal pod 10 000Kč. Nebo spíš vůbec.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 6. 11. 2019 at 14:42, westikkrystof napsal(a):

Co ti na tom přijde divného? To, že v současnosti to platí a můžeš si kartu vybrat? 

Ještě nedávno díky debílkům (minerům), co si mysleli, že zbohatnou díky pěti RX 580, to bylo jinak.  Jeden den si koupil tu RX 580 za 5000Kč, a druhý den byla za stejnou cenu maximálně 1050Ti nebo RX 560 a tu RX 580 si nesehnal pod 10 000Kč. Nebo spíš vůbec.

já vím

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 22 minutami, H0nza napsal(a):

Nedoporučuji. Zrovna RX 580 je na chlazení náročná a tento Armor chladič se moc nepovedl...

Pokud z CZC tak jeden z těch Sapphire. Ale i tak budeš překvapený, jak dovede foukat tišší grafika..

Nebo Alza a pak je dobrá koupě ta XFX https://www.alza.cz/xfx-radeon-rx-580-4gb-gts-triplex-edition-d4842139.htm

Asi nejlepší z 580 byl PowerColor, ale ten už nikde nevidím. Na druhé místo bych řadil Sapphire Nitro+

Když tak si najdi testy teplot těchto grafik. Výkonem se moc neliší, je to o pár snímků, podle taktu.

Editoval(a) westikkrystof

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 23 hodinami, westikkrystof napsal(a):

Nedoporučuji. Zrovna RX 580 je na chlazení náročná a tento Armor chladič se moc nepovedl...

Pokud z CZC tak jeden z těch Sapphire. Ale i tak budeš překvapený, jak dovede foukat tišší grafika..

Nebo Alza a pak je dobrá koupě ta XFX https://www.alza.cz/xfx-radeon-rx-580-4gb-gts-triplex-edition-d4842139.htm

Asi nejlepší z 580 byl PowerColor, ale ten už nikde nevidím. Na druhé místo bych řadil Sapphire Nitro+

Když tak si najdi testy teplot těchto grafik. Výkonem se moc neliší, je to o pár snímků, podle taktu.

Nebo tu co máš ty? Sapphire Pulse Radeon RX 580 8GB

je hodně hlučná? mohl by jsi mi udělat benchmark na fortnite? :D ale to asi nebudeš mít čas 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 14 minutami, H0nza napsal(a):

Nebo tu co máš ty? Sapphire Pulse Radeon RX 580 8GB

je hodně hlučná? mohl by jsi mi udělat benchmark na fortnite? :D ale to asi nebudeš mít čas 

Na mě je hlučná dost. Záleží také nastavení křivek větráků. Ale byl jsem zvyklý na dvouvětrákovou RX 560, kterou jsem ani v zátěži neslyšel. Důležitý je taky průvan ve skříni.

Fortnite nemám, ale na youtube určitě najdeš.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 9. 11. 2019 at 19:32, westikkrystof napsal(a):

Na mě je hlučná dost. Záleží také nastavení křivek větráků. Ale byl jsem zvyklý na dvouvětrákovou RX 560, kterou jsem ani v zátěži neslyšel. Důležitý je taky průvan ve skříni.

Fortnite nemám, ale na youtube určitě najdeš.

no nevim, rozmyslel jsem si to a asi si počkám, radši si teď koupím iphone 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď