Jump to content

Recommended Posts

Ahoj Milane,

Vlastním Samsung galaxy a50. Již 2x se mi stalo že jsem si koupil 2 USB-C kabely v Okayi, které mi z nějakého důvodu nefungovaly s mým telefonem(funkční ovšem byli na kamošově Xiaomi mi a2 fungovaly tyto 2 kabel v pohodě). Pak když už jsem nevěděl co dál a druhý kabel jsem prostě nutně potřeboval zašel  jsem k prvnímu Vietnamci, kde jsem opět koupil kabel a ten fungoval. Takže tímto se ptám jak je to možný nebo jestli je v těch kabelech až takový rozdíl. 

Editoval(a) Dave Bezděk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ahoj Davide,

nefungovali v jakém slova smyslu? Nabíjeli, ale nešel MTP protokol, nebo nebyla vůbec žádná známka interakce?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jestli nabíjeli ale nešlo se s nimi připojit k počítači (třeba) tak to byly obyčejné nabíjecí kabely a zajímavé je, že mě osobně se také párkrát stalo že na jiný telefon fungovaly i na přenos dat, i když dost pomalu

Jestli ti nefunguje ani nabíjení, zkontroloval bych stav USB c portu, 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 15. 10. 2019 at 9:39, Harry napsal(a):

Ahoj Davide,

nefungovali v jakém slova smyslu? Nabíjeli, ale nešel MTP protokol, nebo nebyla vůbec žádná známka interakce?

Nešel ani MTP protokol ani nabíjení prostě nic, přitom origo kabel a ten od vietnamce za pár kaček, na nich funguje vše jak nabíjení tak MTP protokol. Jen ty 2 kabely co jsem měl možnost otestovat z OKAY prodejny nereagovali na nic. Ovšem jiný telefony kromě mýho na ně reagovali jak nic

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je to blbý dotaz, ale zkoušel si ten konektor od toho kabelu otočit? Může se stát, že funguje jen z jedné strany. Je to, ale málo pravděpodobný.

• Kappa 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď