Jump to content
logen trojautak

samovolné zapnutí PC (win10)

Recommended Posts

Dobrý den,

Mám takoví problém. Každý den se mi sám od sebe zapne PC v nepravidelný čas a stupňuje se to jednou se zapnul v 18:00 potom 18:30, 18:45 …. Nevím jestli to sem patří, ale myslím si že jo, protože když jsem se koukal do BIOSU a podle všech rad jsem měl nastavené vše stejně. A ve windowsech jsem taky zkoušel par rad ale ty také nepomohli.

Děkuji předem za odpověď

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 3 hodinami, logen trojautak napsal(a):

Dobrý den,

Mám takoví problém. Každý den se mi sám od sebe zapne PC v nepravidelný čas a stupňuje se to jednou se zapnul v 18:00 potom 18:30, 18:45 …. Nevím jestli to sem patří, ale myslím si že jo, protože když jsem se koukal do BIOSU a podle všech rad jsem měl nastavené vše stejně. A ve windowsech jsem taky zkoušel par rad ale ty také nepomohli.

Děkuji předem za odpověď

vyresetuj bios, možno tam je zapnute "WakeOnLan" . mal som jeden taky pc, stačilo buchnuť po stole a sa zapol. a pritom pc bol pod stolom. vymenil som zdroj,všetko fyzicky prečistil v počítači a odvtedy to nerobí. mZamyslenym je pravda že to bol 10 ročný pc. a doteraz ide ako nový.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, rozhodně bych vypnul WakeOnLAN jak říká kolega. :D   Taky to dělají windows updaty... :( Mně se v noci sám zapínal pc aby se aktualizoval, ale pak se nevypnul. Takže po vypnutí automatických aktualizací to bylo OK.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, David Morávek (Dave) napsal(a):

Ahoj, rozhodně bych vypnul WakeOnLAN jak říká kolega. :D   Taky to dělají windows updaty... :( Mně se v noci sám zapínal pc aby se aktualizoval, ale pak se nevypnul. Takže po vypnutí automatických aktualizací to bylo OK.

priznám sa že som nevidel doteraz pc, ktoré keď je vypnuté klasicky aby ho dokázali zapnúť automatické aktualizácie, ktorých proces beží až po nábehu systému. jedine že sa integrovali do biosu. :o

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď