Jump to content
Bodlis

Notebook do 11000 Kč

Recommended Posts

Čau potřeboval bych poradit s výběrem notebook pro sestřenici která na tom bude na internetu, koukat na filmy, někdy i něco ve word a atd. Rad aby to nebyl velká hovado a aby nějakou dobu vydržel. Kolem 11000 Kč.  Koukla jsem se na tento ale trochu mam strach z toho disku aby to nehučelo, ještě se mi zdál zajímavý tento.       

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Bral bych ten první, ten druhý je bez operačního systému navíc, pokud na tom nebude nic pořádného dělat, nemusí mít 8bg ram. HDD he hlučný jen když se něco instaluje, nebo když něco zapisuje, jinak to. Bývá většinou poměrně tiché

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 10. 10. 2019 at 18:10, Bodlis napsal(a):

Čau potřeboval bych poradit s výběrem notebook pro sestřenici která na tom bude na internetu, koukat na filmy, někdy i něco ve word a atd. Rad aby to nebyl velká hovado a aby nějakou dobu vydržel. Kolem 11000 Kč.  Koukla jsem se na tento ale trochu mam strach z toho disku aby to nehučelo, ještě se mi zdál zajímavý tento.       

Za mě rozhodně ten druhý.

jedná se o to, že ten druhý má jenom 4 Gb RAM a věř že je to zlo (pokud ovšem sestřenici nemáš rád, tak není co řešit :-))

Jenom pozor. Bude se muset koupit OS (WINDOWS na aukru za 2-3 stovky i s fakturou)

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nesouhlasím s tím že 4gb ram he peklo, teda pokud není zaplněná různými programy a aplikacemi, na notebook který bude jen na sledování filmů a nějaké to surfování po internetu to je akorát, ale je to na tobě možné když je těch 8gb za stejnou cenu tak je to jedno

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...